Jump to content



AMD Data Change - Update New Data to DMI και μενει κολλημενο εκει


atego

Recommended Posts

Παιδια ειχα αγορασει στις εκπτωσεις απο το πλαισιο την DFI LANPARTY DK 790FXB-M3H5 βρηκα τα χαρακτηριστικα της στο eshopDFI LANPARTY DK 790FXB-M3H5 - - E-SHOP.GR παει να ξεκινησει και μενει κολλημενο εκει που παει να μπουταρει και μου βγαζει το εξης μηνυμα AMD Data Change - Update New Data to DMI. εχω κανει clear cmos ,μπαταρια αλλαξα στην μητρικη τιποτα υποψην οτι δεν ειχα δοκιμασει την μητρικη οταν την αγορασα τωρα την δοκιμασα και ηταν σε bulk συσκευασια. Δοκιμασα ολα τα πραγματα καρτες δισκους μνημες ολα σε αλλο υπολογιστη και δουλευουν. Παει καπου το μυαλο σας?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειχα αγορασει στις εκπτωσεις απο το πλαισιο την DFI LANPARTY DK 790FXB-M3H5 βρηκα τα χαρακτηριστικα της στο eshopDFI LANPARTY DK 790FXB-M3H5 - - E-SHOP.GR παει να ξεκινησει και μενει κολλημενο εκει που παει να μπουταρει και μου βγαζει το εξης μηνυμα AMD Data Change - Update New Data to DMI. εχω κανει clear cmos ,μπαταρια αλλαξα στην μητρικη τιποτα υποψην οτι δεν ειχα δοκιμασει την μητρικη οταν την αγορασα τωρα την δοκιμασα και ηταν σε bulk συσκευασια. Δοκιμασα ολα τα πραγματα καρτες δισκους μνημες ολα σε αλλο υπολογιστη και δουλευουν. Παει καπου το μυαλο σας?

Είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με μια Gigabyte 790FX και τελικά την γύρισα και πήρα άλλη

Link to comment
Share on other sites

αποκλειεται όταν ξεκινάει να γράφει FF ρε συ, το FF ειναι οταν τελειώνει και ποστάρει κανονικά. Το C1 σύμφωνα με την βίβλο της DFi ειναι μνήμες... προσπάθησε να το ξεκινήσεις με ένα ντιμάκι να δεις.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.