Jump to content



Πάει και η NetOne...


dpolal

Recommended Posts

Εδώ και 3 χρόνια περίπου είμαι με την εν λόγο εταιρεία με double play.

Πριν από λίγες μέρες έλαβα ειδοποίηση ότι μέχρι τέλος του Μάη πρέπει να έχω ολοκληρώσει την αλλαγή παρόχου τηλεφωνίας και ίντερνετ λόγο διακοπής λειτουργίας της εν λόγο εταιρείας.

Μου πρότειναν οι ίδιοι να συνεχίσω με CYTA και μου έστειλαν όλα τα απαραίτητα έγγραφα για την αλλαγή καθώς και τις προσφορές που τρέχουν αυτήν την εποχή. (κρατάω το ίδιο router και δεν πληρώνω ενεργοποίηση)

Επίσης έχω ήδη μια κρούση από Voda+HOL για double play με εκπτώσεις και στο πάγιο αλλά και στον λογαριασμό του κινητού.

Η ανάγκες μου είναι συγκεκριμένες και απλές, δωρεάν τηλεφωνία εντός/εκτός Ελλάδας ίσως και 1 ώρα για κινητά και φυσικά ίντερνετ.

Με NetOne έπαιζα στα 11 με 12 Mbps οπότε φαντάζομαι ότι και με CYTA θα είμαι κάπου στα ίδια.

Η απορία μου είναι η εξής:

Για περιοχή ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ, τί να προτιμήσω ;;;

H HOL τί λέει γενικά ;;;

Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο ;;;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

κριμα για την Netone ! :(

εχω εδω και 2 χρονια HOL και μονο θετικα πραγματα εχω να πω

- 1 φορα ειχα προβλημα και λυθηκε αμεσως με τηλεφωνημα

- αν εχεις vodafone αξιζει γιατι θα σου κανουν εκπτωση και στα 2 παγια οποτε κερδισμενος θα βγεις

- εγω τους ειπα οτι θα φυγω και μου εκαναν εκπτωση 15 % οποτε απο τα 40 πηγα στα 30 ανα μηνα. :p

- κλειδωνω στα 18 , Νεα Φιλαδελφεια ~200 μετρα απο το κεντρο

Το οτι ειμαι ευχαριστημενος , δεν σημαινει οτι και σε εσενα θα πανε ολα καλα :) Ειναι και λιγο θεμα τυχης γενικα με τους παροχους .....Αλλα οπως και να εχει , εχει δειξει η ΧΟΛ καλα δειγματα μεχρι στιγμης

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εχω hol dplay 24αρα. Συμφέρει με voda. Πληρώνω 25ευρω. Λίγα προβλήματα και ταχύτητα 17mbps / 700kbps στη Δάφνη.

Εαν θυμάμαι καλά έχει όλες τις καλύψεις που θες, αλλά λογικά θα πληρώσεις ενεργοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.