Jump to content



Windows update.


KostasNK

Recommended Posts

Σε ένα παλιό μηχάνημα που έχω (laptop) που χρησιμοποιώ κυρίως για dowload machine και media server προσπάθησα να μπω στο windows update και μου εμφανίζει το screen για να τρέξει το activex control αλλά δεν εμφανίζεται η μπάρα να κάνω allow το activex control να τρέξει και δεν προχωράει παρακάτω...

Τι μπορώ να κάνω. Μου παρουσιάστηκε αφού έκανα επανεκίνηση για 29 windows updates που κατέβασε αυτόματα...

To laptop έχει windows xp service pack 3 και internet explorer 8. Άσχετη ερώτηση, μπορώ να εγκαταστήσω ie9 στα windows xp; Για αυτό βασικά ήθελα το windows update...

Link to comment
Share on other sites

Σε πρώτη φάση σου προτείνω να καθαρίσεις τον ΙΕ, να βγάλεις ότι άχρηστο toolbar (βλέπω ότι έχεις αρκετά) και οτιδήποτε άλλο, να καθαρίσεις τα cookies και ότι άλλο προσωρινό και μη αρχείο, να κάνεις μια επανεκκίνηση και να δοκιμάσεις πάλι !!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.