Jump to content



Θελω να αγορασω CD ΤΥ αλλα απο που ????


thelwty

Recommended Posts

Παιδια θελω να αγορασω 700αρια(--και μερικα επαναγραψιμα--) CD Taio Yuden(η οπως λεγονται) και ειμαι Ξανθη.Εχετε να προτεινετε καποιο μαγαζι να τα παραγγειλω ή κατι αλλο γιατι εδω πανω δεν τα βρισκω με τιποτα.Ακομα κατι: η τιμη τους δεν ειναι 25λεπτα το cd ?(με ή χωρις ΦΠΑ ομως ??)

Link to comment
Share on other sites

Εγγυημένα, έχει η disc impex, που αν δεν κάνω λάθος στέλνει πανελλαδικά.

Δεν νομίζω ότι έχει site, αλλά βάζει καταχώρηση στο ram(μεταξύ άλλων) και επικοινωνείς τηλεφωνικά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 07:51]

Εγγυημένα, έχει η disc impex, που αν δεν κάνω λάθος στέλνει πανελλαδικά.

Δεν νομίζω ότι έχει site, αλλά βάζει καταχώρηση στο ram(μεταξύ άλλων) και επικοινωνείς τηλεφωνικά.

Δεν παιρνω RAM οποτε αν κανεις εχει το τηλεφωνο αν γινεται ας μου το στειλει με PM ;)

Διαβασα και ενα παρομοιο θεμα για cd Plextor οποτε ρωτησα και για αυτα αλλα μου λενε 36λεπτα το cd οταν ειναι TY !!

Αν καποιος εχει κανει αγορα ΤΥ ας μου στειλει PM/κανει ποστ με τιμες για να μην με πιασουν κοτσο :'(

Link to comment
Share on other sites

ΤΥ έχει και στην Θεσσαλονίκη. Τελευταία φορά που αγόρασα ήταν αρκετά παλιά(από την "κοινή αγορά" με τον chroma LOL) οπότε δεν ξέρω να σου πω ενδεικτική τιμή. Μπορώ να κοιτάξω όμως διευθυνση και τηλέφωνα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dfragos [Σήμερα, στις 09:00]

ΤΥ έχει και στην Θεσσαλονίκη. Τελευταία φορά που αγόρασα ήταν αρκετά παλιά(από την "κοινή αγορά" με τον chroma LOL) οπότε δεν ξέρω να σου πω ενδεικτική τιμή. Μπορώ να κοιτάξω όμως διευθυνση και τηλέφωνα.

θα σου ημουν ευγνωμων αν κοιτουσες για διευθυνση και τηλέφωνα.

τα εχω δει στο e-shop αλλα οπως απαντηθηκε δεν ειναι καλη η τιμη..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.