Jump to content



evga 8800GT 512MB


Recommended Posts

Hidden

Πουλάω εγω μια της XFX 8800 GTS 512 αν ενδιαφέρεσαι στην ίδια τιμή , είναι λίγο κλοκαρισμένη και εργοστασιακά

Παιδιά συγγνώμη πήγαινε για προσωπικό μήνυμα και έφυγε για post shit happens, δυστυχώς δεν μπορώ να το διαγράψω:slap:

Link to comment

δεν εχει απαντησει στο πμ ο 1ος ενδιαφερομενος,αν δεν απαντησει τις επομενες 1-2 μερες διαθεσιμη στον επομενο που θα ενδιαφερθει..

και αν πιθανον καποιος δεν γνωριζει η καρτα ειναι ετσι

8800gt_pic2.JPG

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα σου έλεγα ότι ενδιαφέρομαι κι εγώ, αλλά βλέπω ότι είσαι και μακριά, οπότε και να μην την πάρει ο Venom7 θα ανέβει κι άλλο το κόστος με τα μεταφορικά, οπότε δε λέει... Θα το σκεφτώ και θα σου πω αν είναι... Εσύ βάζεις τα μεταφορικά για να έρθει Χανιά? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[MENTION=21223]ponaei8anasi[/MENTION] εχεις πμ, υπαρχει η καρτα..

[MENTION=19786]Palyrria[/MENTION] υπαρχει η στοκ ψυξη,αλλα εχω χασει εντελως τις βιδες της..αν βρεις παρομοιες βιδες να την κουμπωσεις και δεν ενδιαφερθει ο απο πανω,το συζηταμε..

Link to comment
Share on other sites

@ponaei8anasi εχεις πμ, υπαρχει η καρτα..

@Palyrria υπαρχει η στοκ ψυξη,αλλα εχω χασει εντελως τις βιδες της..αν βρεις παρομοιες βιδες να την κουμπωσεις και δεν ενδιαφερθει ο απο πανω,το συζηταμε..

ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΎΣΚΟΛΕΣ ΑΥΤΕ ΟΙ ΒΙΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΈΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΛΑΤΉΡΙΑ ΣΑΝ ΤΕΝΤΩΤΗΡΕΣ ΝΑ ΜΗ ΞΕΒΙΔΩΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΥΣΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΝΥΜΕΡΩΣΕΜΕ ΑΜΕΣΑ

ΜΗΠΩς ΤΙς ΒΙΔΕς ΤΙς ΕΧΕΙς ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΨΥΚΤΡΑ?

Link to comment
Share on other sites

εχουμε καμια εξελιξη με την καρτα? η χρονοτριβουμε?

χρονοτριβουμε..? ειχαμε δωσει καποιο ραντεβου και αργησα?

οπως εγραψα χτες η καρτα κρατηθηκε στον χρηστη ponaei8anasi

αν για καποιο λογο χαλασει η πωληση θα ενημερωσω την αγγελια..

ευχαριστω για την ουτε.. 24ωρη υπομονη σας..

Link to comment
Share on other sites

Ίδη έχεις χάσει χρόνο και δεν το έχεις καταλάβει.Και αν μετρήσω τις παραπάνω ακυρώσεις.....

Η άποψη μου ειναι οτι προτεραιότητά έχει όποιος πληρώνει άμεσα και επιτόπου .ΤΕΛΟΣ σε αυτό τα πολλά λογια ειναι φτωχιά

Όπως νομίζεις φίλε μου αφού το παίζεις άνετος.

Την δίνεις λοιπόν εκεί που την κράτησες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.