Jump to content



ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ


thomka

Recommended Posts

Καλησπερα,

Εχω ασυρματο ποντικι πληκτρολογιο της microsoft (3000).Πριν κατι μηνες το πληκτρολογιο σταματησε να δουλευει,το δοκιμασα αμεσως σε αλλο υπολογιστη και δουλεψε,ετσι εβαλα ενα αλλο πληκτρολογιο (αυτο με το μωβ βισμα) και ολα οκ.Ομως προχθες γυρνωντας απο διακοπες 20 ημερων δεν δουλευε ουτε αυτο.Σε καποια φαση δουλεψε για 3 λεπτα,ακουστηκαν πολλαπλα μπιπ μπιπ μπιπ μπιπ και τα φτυσε και αυτο.Ομως δεν φταινε τα πληκτρολογια,κατι αλλο φταιει....

Εχω δοκιμασει τα παντα,μεχρι και επαναφορα συστηματος....Καμια ιδεα κανεις?

Α!το ασυρματο πληκτρολογιο το ξαναεβαλα αυτες τις μερες δουλεψε 3 λεπτα και τελος....Τι να φταιει ρε παιδια?

(το κειμενο γραφτηκε με πληκτρολογιο οθονης)

Ευχαριστω!smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Για μητρική μου φαίνεται!!!Αφού αλλού δουλεύουν και σε σένα όχι!Κάτι γίνεται με τις θύρες της\ports της και hardwareικά και σου κολλάνε,σταματάνε να ανταποκρίνονται-να ανιχνεύονται\διαβάζονται από την μητρική.Άμα τα βγάλεις και τα ξαναβάλεις όταν έχουν ήδη σταματήσει να δουλεύουν,τότε επανέρχονται και δουλεύουν ή και πάλι όχι?

edit

Ποια μητρική έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Για μητρική μου φαίνεται!!!Αφού αλλού δουλεύουν και σε σένα όχι!Κάτι γίνεται με τις θύρες της\ports της και hardwareικά και σου κολλάνε,σταματάνε να ανταποκρίνονται-να ανιχνεύονται\διαβάζονται από την μητρική.Άμα τα βγάλεις και τα ξαναβάλεις όταν έχουν ήδη σταματήσει να δουλεύουν,τότε επανέρχονται και δουλεύουν ή και πάλι όχι?

edit

Ποια μητρική έχεις?

αν τα βγαλω για 10 ωρες,ισως δουλεψουν για 3 λεπτα...και μετα τελος..τι να κανω δλδ?

SAMSUNG 2GB DDR2 PC6400 800MHZ

Link to comment
Share on other sites

Εννοούσα αν τα έβγαζες και τα ξανα κούμπωνες καπάκι,όχι μετά από ώρες!!!

Όπως και να'χει,για μητρική μου φαίνεται.

Ακόμα δεν είπες η μητρική σου ποια είναι!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.