Jump to content



nokia 5800xm


mike_d

Recommended Posts

Τι εννοεις ακριβως?(καταλαβαινω τι γραφεις)

ΠΑλιοτερα κλειδωνε??Το πηρες προσφατα και δεν σου δουλευει?

Επειδη το συγκεκριμενο κινητο ειναι σε φαση "αργει να κλειδωσει σε εξωτερικο χωρο" και "αδυνατω να βρω δορυφορο σε κλειστο χωρο".

Link to comment
Share on other sites

δεν βρισκει σημα καν δορυφορου!! και επειδη δεν ξερω αν με συμφερει να το στειλω στα κεντρικα γιατι δεν ξερω και το κοστος.. ουτε με κανενα αλλο προγραμμα βρηκε σημα..ουτε με το ιδιο το nokia maps

Link to comment
Share on other sites

Δώσε μερικές πληροφορίες παραπάνω σε παρακαλώ,

Το έχεις καιρό ??

Αρχικά έπιανε και τώρα όχι ??

Εγγύηση υπάρχει η όχι ?? (μάλλον αρνητική η απάντηση σε αυτό)

Έκανες κάτι μετά από κάποιο σημείο και δεν έπιανε ??

Link to comment
Share on other sites

ε ναι το εχω απο τοτε που βγηκε. αρχικα επιανε ναι..δεν θυμαμαι ομολογουμενως να εκανα κατι και δεν ειμαι και κανενα πειραχτηρι σε αυτα. ξερεις απλα τα βασικα software and maps update .. απλα πλεον σταματησε να παιζει

Link to comment
Share on other sites

κοίτα από το να πάρεις καινούργιο smartphone αυτή την στιγμή πιστεύω σε συμφέρει φίλε μου !!

Κάνε και μια ερώτηση να δεις πόσο κάνει !!

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου ελεγα να το αφησεις κανενα μισαωρο σε απολυτως ανοιχτο χωρο παλι.πιο πιθανο επισης βλεπω να ειναι και καμια ρυθμιση για αυτο κανε ενα hard reset.επισης ειναι λιγο περιεργο κινητο σε αυτο...το ειχα και εγω και ενας ξαδερφος μου και του κλειδωνει οποτε θυμηθει(το ιδιο εκανε και σε μενα)

Link to comment
Share on other sites

Για να λέει ότι υπάρχει πρόβλημα, θα έτρεξε το τεστακι που του είπα για το GPS και δεν θα το πέρασε, που σημαίνει τζίφος το GPS !!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.