Jump to content



Sleeves στην ελλαδα???


flash_st

Recommended Posts

καλημερα παιδες...

ξερει κανεις που μπορω να βρω sleeves στην ελλαδα???...εφερα απο εξωτερικο αλλα αρχιζει και τελειωνει...

ενα παραδειγμα για το τι ψαχνω...:

http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?cPath=44_32&osCsid=2dafb2678504f205f2d4059bc69bdaf4

ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

click me

Ψιλο-πανακριβο, ή ειναι ιδεα μου; Με ενδιαφερει και μενα εδω και αρκετο καιρο.

Καπου ειχε παρει ο ματης μου ποστ απο καποιο παλικαρι που το βρηκε no-name σε εξευτελιστικη τιμη (σε ελληνικο ακατονομαστο τεχνικο φορουμ)

Ωρα για αναζητηση...

Link to comment
Share on other sites

παντος απο την μεχρι τωρα αναζητηση μου σε καταστηματα ηλεκτρονικων οι προσπαθειες αποβηκαν ακαρπες...μεχρι σε σημειο να μου λενε τι ειναι αυτο??...καπ*τα???

χεχε...

ελπιζω να βρω κατι παντος γιατι το χρειαζομαι να φτιαξω κατι καλωδια για ενα mod και δεν λεει να το ξαναπαραγγειλω ΜΟΝΟ αυτο απο το καταστημα που εχω δωσει link ποιο πανω, στην αμερικη...

επισης θα με εξηπηρετησει ,οχι κατι σε kit φαση γιατι εγω θα ηθελα μια συγκεκριμενη διασταση και σε αρκετο μηκος (ωστε να υπαρχει και περισσευμα σε περιπτωση που ξαναχρειαστω)...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.