Jump to content



Αποκλεισμος απο hotmail


Dant3

Recommended Posts

Επειδη εστειλα 2 μειλ με μπολικες φωτο σε ενα ατομο μου απεκλεισε το λογαριασμο γιατι λεει στελνει σπαμ και οτι μου τον εχουν παραβιασει και καλα :getlost:

πως τον επαναφερω τωρα?οτι δοκιμασα απο αυτα που λεει δεν βγαζω ακρη.

(τι καραγκιοζηδες που ειναι):wall:

Link to comment
Share on other sites

έχω δεχτεί κι εγώ τέτοια "επίθεση"

νομίζω η αντίδραση της Moft δεν σχετίζεται με το τι έκανες εσύ

αλλά με το τι έκαναν άλλοι με το λογαριασμό σου.

Απλά είσαι υπεύθυνος για την ασφάλεια του κωδικού σου νομίζω.

Τσάμπα δίνεται τα στοιχεία σας,δεν έχω ακούσει κανέναν που να τον ξεκλείδωσαν.

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα μιλαμε τωρα?

προσφατα ειχα αλλαξει τον κωδικο ετσι και αλλιως.θα στειλω μειλ να τους βρισω αν δεν μου το ξεκλειδωνουν...ελεος.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα πρεπει να ειναι πολυ ηλιθιοι παντως...δεν με αφηνει να μπω και στο μειλ του αδερφου μου που λεει οτι εχουν στειλει mail με το τι γινεται(το δικο του ειχα δηλωσει για δευτερο).μου βγαζει το μηνυμα αυτο για τον αποκλεισμο και δεν με αφηνει να παω στη σελιδα που βαζεις τα στοιχεια για να μπεις.ΕΛΕΟΣ ΑΠΛΑ!

Link to comment
Share on other sites

Έγραψες στο support της Microsoft; Και πόσος καιρός έχει περάσει;

Εμένα όταν είχα πάθει κάτι παρόμοιο (από ιό έστελνε συνέχεια spam), έγραψα στο support αλλά πέρασε 1,5 μήνας περίπου μέχρι να μου το ξεμπλοκάρουν...

Link to comment
Share on other sites

Χθες εγινε και τωρα το πρωι εκανα αυτο που λεει να στειλεις τα στοιχεια και την απαντηση στην ερωτηση που βαζεις κιολας.θα περιμενω λιγες μερες να δω αλλιως αναγκαστικα θα φτιαξω αλλο,τι να κανω...

παντως τι νοημα εχει,ας σου ελεγε κλειδωθηκε,κλαφτο και φτιαξε αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εβγαλα ακρη μονος μου.αρχικα πρεπει να πας στη σελιδα που κανεις login και να πατησεις οτι ξεχασες τον κωδικο.αφου το κανεις(βαζοντας οτι σου ζηταει,μονο αφμ δηλαδη δεν θελει) σε πεταει στο μηνυμα οτι και καλα εχει χακαριστει ο λογαριασμος οποτε και σου λεει να ξαναλλαξεις το κωδικο σου.το κανεις και μετα ολα οκ.δοκιμαστε το και πειτε μου...:dance3:

Link to comment
Share on other sites

Μου έγινε και σε μένα αυτό...

Έχω συνδέσει το μαιλ μου με ένα άλλο.

Μου μήνυμα οτι και καλα εχει χακαριστει ο λογαριασμός οποτε και σου λεει να συμπληρώσεις το αλλο εμαιλ και να σταλθεί εκει ένας κωδικός επιβεβαίωσης. Έβαλα αυτό τον κωδικό στο χακαρισμενο λογαριασμό μου και ξεκλείδωσε..

δεν μπορεί να γίνεται πια σε τόσους πολλούς??!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εβγαλα ακρη μονος μου.αρχικα πρεπει να πας στη σελιδα που κανεις login και να πατησεις οτι ξεχασες τον κωδικο.αφου το κανεις(βαζοντας οτι σου ζηταει,μονο αφμ δηλαδη δεν θελει) σε πεταει στο μηνυμα οτι και καλα εχει χακαριστει ο λογαριασμος οποτε και σου λεει να ξαναλλαξεις το κωδικο σου.το κανεις και μετα ολα οκ.δοκιμαστε το και πειτε μου...:dance3:

τιποτα... απλα ξαναβγάζει απο την αρχη το μηνυμα:(

Link to comment
Share on other sites

κριμα φαινεται θα εκαναν τιποτα σε μενα που το εστειλα στην υποστηριξη και μου το ξεμπλοκαραν και μπορεσα και αλλαξα κωδικο.

Μου έγινε και σε μένα αυτό...

Έχω συνδέσει το μαιλ μου με ένα άλλο.

Μου μήνυμα οτι και καλα εχει χακαριστει ο λογαριασμός οποτε και σου λεει να συμπληρώσεις το αλλο εμαιλ και να σταλθεί εκει ένας κωδικός επιβεβαίωσης. Έβαλα αυτό τον κωδικό στο χακαρισμενο λογαριασμό μου και ξεκλείδωσε..

δεν μπορεί να γίνεται πια σε τόσους πολλούς??!!

Ναι μου εβγαλε και μενα να στειλει κατι αλλο σε αλλο μειλ(εβαλα του αδερφου μου) αλλα και που εστειλε δεν ελεγε τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.