Jump to content



H γνωμη σας για την SONY HX93S.....


greekfragma

Recommended Posts

γεια χαρα παιδες.

μου εγινε μια πολυ καλη προταση αγορας για την συγκεκριμενη οθονη.

ειναι 19αρα αγορασμενη το δεκεμβρη και δεν εχει καμια δυσλειτουργια.0 καμμενα πιξελ σε αριστη κατασταση.

η τιμη της τοτε ειχε 1200ευρω τελικη περιπου.τωρα ο τυπας μου την αφηνει στα 650.

ρε παιδια σαν πολυ καλα ολα αυτα για να ειναι αληθινα..........

αυτη εδω ειναι

http://www.sony-cp.com/en/products/lcd/hx_designer/hx93/

θα παρακαλουσα τον κυριο unstoppable ως τον πλεον ειδικο να μου πει τη γνωμη του οπως επισης τον κυριο ζαχο αλλα και οποιον αλλο εχει αποψη για την συγκεκριμενη οθονη....

ευχαριστω εκ των προτερων παιδακια......:worship:

Link to comment
Share on other sites

Δεν κοιμηθηκες ολο το βραδυ ε???

ΧΕΧΕΧΕ!

Τα ειπαμε και χτες το βραδυ. Πηγαινε να την δεις, να την ελενξεις και πανω απολα μαθε γιατι την δινει!

Η οθονη παντως σαν μοντελο ειναι πολυ καλη!

Link to comment
Share on other sites

τελικα παιδια ακυρο το ολο θεμα.......η οθονη εχει response time 24msκαι ο τυπας την πουλαει γιατι ειναι φανατικος gamer first person shoot em up.ηταν πολυ ενταξει τυπος παντως.μου ειπε να μην την παρω.να παω λεει σε καμια 17αρα ειζο σονυ νεκ.....η μονη 19αρα λεει που αξιζει ειναι ενα καινουριο μοντελο της viewsonic αλλα πανακριβο.....τεσπα...θα ανοιξω νεο θεμα αμα ειναι.......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.