Jump to content



Νοίκιασμα games


nobig

Recommended Posts

Εγω σε ένα Seven παω αλλα της Λαρισας και εχει μπόλικα.... σσσσσσοοουτττ μην το μάθει κανεις και με διώξουν ,τους εχω ριμάξει τους ανθρώπους εχω γραψει πάνω απο 120ταινίες και καμια 20αρια games .......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 11:53]

φιλαρακο και γω σεπολια μενω απεναντι απο το βιντεοραμα.ουτε και γω εχω βρει καποιο μαγαζι με παιχνιδια μπολικα για νοικιασμα.

Δίπλα απο το βενζινάδικο BP; Εγώ απο πίσω του

Δεν ξέρω με τα video blue τι παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nobig

Δεν ξέρω με τα video blue τι παίζει.

Δεν είναι στάνταρ. Πχ, στο Blue στην Ηλιούπολη, έχει ελάχιστα PC Games (αλλά πάρα πολλά PS & XBox). Αντίθετα σε ένα Blue στον Πειραιά που πάει ένας φίλος μου έχει αρκετά (και καινούρια) PC Games...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LordOfRings [Χθες, στις 12:01]

Εγω σε ένα Seven παω αλλα της Λαρισας και εχει μπόλικα.... σσσσσσοοουτττ μην το μάθει κανεις και με διώξουν ,τους εχω ριμάξει τους ανθρώπους εχω γραψει πάνω απο 120ταινίες και καμια 20αρια games .......

me pio programa ta grafeis ta games giati ego pira to lords of realm to egrapsa piga na vro c****k sto internet alla mono serials eixe :( :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LordOfRings [Χθες, στις 14:01]

Εγω σε ένα Seven παω αλλα της Λαρισας και εχει μπόλικα.... σσσσσσοοουτττ μην το μάθει κανεις και με διώξουν ,τους εχω ριμάξει τους ανθρώπους εχω γραψει πάνω απο 120ταινίες και καμια 20αρια games .......

Ουστ παλιοαλητη πειρατη :p :P :p

Λαρισα ειπες ΧΜΜζζ Σε ποιο απο τα τρια Ηρωων Πολυτεχνειου,Πλατεια Νομαρχιας ή Πλατεια Ταχυδρομειου :D ?Να το εχω υποψην μου.Α ελπιζω να μην παιρνεις και ολα τα cd key παραμαζωμα :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Helly

Πλατεια Ταχυδρομειου :D

Απο αυτο που ειναι κοντα στο σπιτι μου,,... ΧααχΧΑΧαα

α και πλατεια ταχυδρομειου δεν υπάρχει SEVEN,,,,,, αλού ειναι το τρίτο,,,

μαλλον θα αργίσω να ξανανοικιάσω ......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.