Jump to content



Vantec Nexus 305 + Chieftech DX-01SL


Makis Hourdakis

Recommended Posts

Σκέφτομαι να πάρω το Nexus 305 της Vantec. Το πρόβλημα όμως είναι οτι το κουτί μου (chieftech DX-01SL) έχει πόρτα και φοβάμαι μήπως έχω πρόβλημα. Υπάρχει κανείς που να έχει και τα δυο; Αν ναι είχε πρόβλημα με το κλείσιμο της "πόρτας"; Μέτρησα το εσωτερικό διάστημα και βλέπω οτι είμαι οριακά γι'αυτό ρωτάω για να είμαι σίγουρος. Μη μου μείνει στο χέρι...

Link to comment
Share on other sites

έχω το Vantec Νεxus αλλά το 301 που είναι για 5.25 και κούτι της Antec με "πόρτα" (με άλλα λόγια Chieftech) και δεν έχω πρόβλημα - κλείνει μια χαρά. Πιστεύω οτι δεν θα έχεις πρόλβημα καθώς το 305 έχει και πιο μικρούς διακόπτες απο το 301

Link to comment
Share on other sites

Oχι δεν εχει! Ειναι ομοιομορφο απο πισω! Αλλα δεν πιστευω να εχεις προβλημα καθως αν θυμαμε καλα το chieftech τα εχει στα ακρα. Αλλα και αν βρισκει εκει τα εξωγκωματακια ειναι αρκετα λεπτα και κοβονται ευκολα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.