Jump to content



MG Manager


An4RCHy

Recommended Posts

Ξερετε εαν αυτο το σιτε ειναι ασφαλες MG Manager ??

Εαν ναι... ποσο καιρο περνει για να φερι απο αθηνα σε αθηνα?

ειναι αφοβο να κανω online παραγκελια στο συγκεκριμενο σιτε?? plz answer... need help! :'(

Link to comment
Share on other sites

Aν και δεν εχω παραγγειλει ποτέ ο ιδιος απο αυτο το μαγαζί, εχω ακουσει τα καλύτερα λόγια.

Οταν λες αφοβο...αν εννοεις μεπιστωτικες καρτες κτλπ, προσεχε την ωρα που παραγγελνεις στον Explorer σου, να εχει εμφανιστει το λουκετάκι και το πεδίο του URL να ειναι https://xxxxxxxxx.gr

Συνύθως τα Courriert την επόμενη μερα στα φερνουν. Φυσικα αυτό γινεται αφου εχουν πάρει τα χρηματα τους και εχουν κ στοκ για να στειλουν

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι...

Καταρχήν, δεν υπάρχει λόγος να κάνεις 2 threads με το ίδιο θέμα.

Κατά δεύτερον, μια χαρά κατάστημα είναι το mgmanager, δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα με την παραγγελία σου.

Δεν έχω παραγγείλει ποτέ online από αυτό(μιας και είναι δίπλα στην δουλειά μου) αλλά σύνήθως την επόμενη φέρνει αυτό που έχεις παραγγείλει.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ψωνίσει από εκεί μόνο αυτοπροσώπως (το ADSL modem μου - zyxel 650h). Για on-line αγορές δεν ξέρω να σου πω. Δεν φαντάζομαι να έχεις πρόβλημα όμως.

Πάντως, μου έκανε εντύπωση πως αν και το site του είναι πολύ πλήρες και ενημερωμένο, το ίδιο το μαγαζί έχει μια περίεργη, σχεδόν "παρακμιακή" εμφάνιση (ημίφως, λίγο χύμα τα πράγματα μέσα στο μαγαζί κλπ)...

[edit]: Μέχρι να απαντήσω εγώ, είχαν ήδη γραφτεί 2-3 άλλες απαντήσεις που με κάλυψαν :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.