Jump to content



Heroichi CI-6C29 Home made side window


Vatos_locos

Recommended Posts

πειστέυω πως πολοί το ξέρουν το κουτάκι αυτό

PER.700391.jpg

το πήρα από e-shop 37 ευρώ για να βάλω μέσα το κατεβαστίρη μου και σήμερα δεν είχα δουλείες και είπα να κάτσω να το στήσω και να του φτιάξω ένα παραθυράκι και βγήκε αυτό εδώ

hpim1830dr8.th.jpg hpim1834cg0.th.jpg

πώς σας φέρνετε ? απλό είναι και θέλει και πλέξυ ακόμα και τελείωσε εμένα προσωπικά μου άρεσε ο φωτισμός που έφτιαξε στο κουτί με μόνα φώτα τον μπλε ανεμιστήρα πίσω στην εξαγωγή και του τροφοδοτικού

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο. Με γειες, με γειες...

Όλο αυτό το φως μόνο από ένα ανεμιστήρα και το PSU;;; Ποιο ανεμιστήρι είναι; Επίσης τι έχεις χρησιμοποιήσει για γύρω γύρω από το κόψιμο που έκανες;

Άντε, καλοδούλευτο...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ :)

ναι το φως είναι μόνο από τον ανεμιστήρα και το psu

αυτός είναι στην 12άρα εκδοσή του

στο staker που έχω 4 τέτοια πάντως τόσο φως ωραίο δεν έχει :(

γύρο από το κόψιμο είναι το βινύλιο από ένα καλώδιο RCA Tele κομμένο σαν τσιμούχα για τζάμια :D

Link to comment
Share on other sites

Βγάζει τόσο φως ο μπλε coolermaster; Εγώ έχω αρκετούς κόκκινους για το κουτί που φτιάχνω και έψαχνα και κανέναν σε μπλεδάκι τώρα. Οι κόκκινοι είναι πιο διακριτικοί. Άρα πάω να τσιμπήσω και εγώ κάνα δυο τέτοιους. Thanks.

Απλά άψογος για το βινύλιο. Μπράβο.

Link to comment
Share on other sites

τους κόκκινους δεν τους έχω δει και οι μπλε που έχω στο stacker δεν βγάζουν τόσο φως :mad: δεν ξέρω ίσως επειδή είναι μικρό το κουτί :039: φάνηκε καλύτερα πάντως είναι καλά φρουφρούρια και ήσυχα :p

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια δουλεια!

Επισης εφυγαν πολλα καλοδια ....

Ευγε! :D

παραδειγματίζομαι από τον xrist :D

δεν είχε πολλά ούτως η άλλος ένας δίσκος είναι και ένα dvd-rw :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

και ένα μικρό update στην τελική του κατάσταση

κόπηκε πίσω η γρίλια από τον ανεμιστήρα ( δεν ξέρω γιατί έτσι μου έκατσε :p )

βάφτηκε όλο μαύρο εσωτερικά

έγιναν σωστά τα mod στην μητρική γιατί είχα βάλει κάτι τρίμερ ότι νάνε :p

και του έδωσα όσο καλύτερη και αθόρυβη ψύξη μπορώ

και ο Celeron D 336 @ 4.4 Ghz έγινε μπρελόκ για τα κλειδιά μου και πήρε την θέση του ένας Pentium 4 630 @ 4,3Ghz

hpim1936ab9gv9.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.