Jump to content



Εγγραφη ταινίας


LordOfRings

Recommended Posts

παιδιά εχω το εξης πρόβλημα....

ενα 4% των ταινιών που νοικιάζω κατα την αποκωδικοποίηση μου βγάζουν το εξης...

πιστευω οτι σε όλους εχει τύχει κατι παρόμοιο

Τα dvds αυτα ειναι ψιλογρατσουνισμένα....

καμια φορα τα δοκιμάζω πολλες φορές και ειναι οκ,..

τις αλλες φορες τα δίνω πίσω.....

καμια λύση?

post-523-1416070976,1246_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον τα DVD ειναι γρατσουνισμενα, ειναι σxετικα λογικο να σου δινουν errors κατα την αναγνωση. Δοκιμασε να κανεις ignore τα read errors απο τα settings του DVD Decrypter. Δοκιμασε να αναγνωσεις το δισκο και απο αλλο drive αν ειναι δυνατον.

Καλο θα ηταν να εχετε υποψην σας επισης οτι εχει κυκλοφορησει νεα προστασια περαν του CSS που αφορα σε ενα δακτιλιδι απο unreadable sectors στο πρωτο κεφαλαιο του DVD. Δεν γνωριζω αν εχουν κυκλοφορησει ακομα στην ελληνικη αγορα.

περισσοτερες πληροφοριες

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snake

Μαλλον θα φταιει το προγραμμα.Εμενα δεν μου εχει τυχει ποτε!θες να κανεις Rip ή αναπαραγωγη την ταινια?

Snake μαλλον θα εχεις πάρει λίγες ταινιες και αυτες που παίρνεις θα ειναι νέες κυκλοφορίες (και απο καλο video club).........

Link to comment
Share on other sites

Hemispasm

Οι εν λόγο τανίες που γράφω ειναι παλιες.

Η συγκεκριμένη ειναι το Godfather III.

πολλες φορες εχει τύχει να τα καθαρίζω και μπορει να γραφούν μου εχει τύχει σε κανα δυο.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πιθανοτατα θεμα scratches, το μονο που μπορω να προτεινω και πιθανοτατα το εχεις κανει ηδη ειναι σωστο καθαρισμα, ingore read errors και αναγνωση σε περισσοτερα απο ενα drives (dvd-rom και recorder).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.