Jump to content



Παω για Φορματ?


greekfragma

Recommended Posts

χμμμμ......................... χμμμμ................ χμμμμ........................

σαν πολλα κουλα συμβαινουν τελευταια στο αμοιρο πισακι μου.εκει που ελεγα οτι οργανωθηκα καπως απο την υδροψυξη να σου παμπολλα προβληματα στο λογισμικο...............

1)ο μεσσεντζερ τα χει φτυσει τελειως........μπαινει μια φορα καθε 3 μερες......

2)στο Ανρεαλ2004 με πεταει στα παραθυρα συχνα....σπανιοτερα ρεσταρτ και μια φορα με καπακι phusical memory dumbing.......

3)ο κερσορας στο ντεσκτοπ εμφανιζεται παρεα με το δισκακι που φορτωνει(οπως δηλαδη κανει ο κερσορας οταν βαζετε ενα σιντι).....αυτο το κανει συνεχομενα(σαν να διαβαζει συνεχεια σιντι) και ο ρυθμος εμφανισης παει παραλληλα με τον ηχο απο το σκληρο μου που διαβαζει............καθε 2 δευτερα δηλαδη θα εμφανιστει διπλα στον κερσορα το δισκακι(που και καλα διαβαζει) και ταυτοχρονα θα ακουστει και ο σκληρος να διαβαζει......

μηπως παω για ενα ωραιοτατο φορμαρισμα στο δισκο μου?ελεγα να περιμενω λιγο ακομα μπας και βγει επιτελους αυτο το σερβις πακ 2 στα ΧΡ αλλα φως δεν βλεπω......

ααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχ!:mad:

εχουμε και εξεταστικη γμτ....και ο χρονος ειναι λιγος!:zzz:

αμα μου την βαρεσει σε λιγες ωρες θα φορμαρω.....θα περιμενω καμια απαντηση σας μπας και λυθει τιποτε μεχρι τις 3-4 το πρωι..........χαιρετω προς το παρον

:unsure: :...: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Μου δίνεις την εντύπωση ότι έχεις κολλήσει τον sasser. Για κοίτα τα processes τρέχει κανένα lsasss.exe; Κατέβασε αυτό, μπες σε safe mode και τρέχτο.

Παναγια μου! Τωρα το κοιταξα Κωστα! Ναι εγω το εχω!

Τι κανω τωρα?

Οπως ειπες, κατεβασμα και τρεξιμο?

EDIT: Ωπα! Εμενα μου λεει Isass.exe δηλαδη με 2s στο τελος και οχι με 3...αρα το εχω ή οχι?

Link to comment
Share on other sites

οου γιες μιστερ κωστας.............το πισακι μου εχει ενα προσες που ονομαζεται Isass.exe.

νομιζω ομως οτι και με τον πανο ακα μπλεοθονη το ειχαμε συζητησει στο λανπαρτυ και μου χε πει οτι και μετα απο φορματ υπαρχει το συγκεκριμενο προσες.....ειναι της μαικροσοφτ μου πε......δεν ξερω....παντως το ψαξα στο γουγλη και ειχα βρει οτι εχει να κανει με σασσερ.......τωρα τι εχει να κανει δεν ξερω.ισως να ειναι εκει που χτυπαει ο σασσερ.............θα το τρεξω και θα σου πω.........σε 10λεπτακια θα ξαναμπω........αμα δεν ξαναμπω παει να πει οτι εφαγα τρελο κολλημα με την συνδεση και γενικοτερα με το πσι και θα φορμαρω μια ωρα αρχιτερα....οποτε αν δεν σε 10λεπτακια...στις 4 το πρωι παλι.......ωχ ρε παιδακι μ βασανα με τα πισιααααααααα

Link to comment
Share on other sites

επανηλθα..........κανενας παλιο σασσερ δεν βρεθηκε στο πισακι μου..............να παω για ενα φορματ?το θεμα ειναι οτι εχω δανεισει σε ενα φιλο το σιντι με το νορτον systemworks2003 και εχω μονο το 2004 τωρα εδω μαζι μου.......δεν το ειχα βαλει γιατι δεν ειχα ακουσει και τα καλυτερα.....κατι για κενα ασφαλειας κλπ κλπ.

οποτε εαν κανω φορματ θα ειμαι με αυτο για προστασια απο ιους και χακερς..........θα κανει δουλεια?ή αμα κανω φορματ δεν πρεπει να ξαναμπω ιντερνετ μεχρι να μου φερει ο φιλος το 2003?

Link to comment
Share on other sites

επανηλθα δριμυτερος,,,,τελικα ενα φορματ μονο μας σωζει...........το μονο που συνεχιζει ειναι αυτο το δισκακι που φορτωνει διπλα απο τον κερσορα........μαλλον το αοπεν πρεπει να το παω πισω κια να παρω ενα αλλο........στην αρχη που το εβαλα τα παραθυρα μια το εβλεπαν μια οχι........τεσπα τελευταια δεςν το κανει αυτο....αλλα οταν το αποσυνδεσα το εικονιδιο με το δισκακι εφυγε...οποτε μαλλον θα το παω πισω.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι overclocked? Δοκίμασε με defaults χρονισμούς και τάσεις. Σε όλο το hardware. Δοκίμασε τις μνήμες σου. Βγάζεις τουλάχιστον 1000% coverage Memtest? Κάνε και κάνα diagnostic στους σκληρούς. Με τα utilities του κατασκευαστή. Απενεργοποίησε και όλα τα services και δες.... Πως έχεις ορίσει το pagefile?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.