Jump to content



Περίεργα θέματα με Destop


Nemesis89

Recommended Posts

εκεί που επαίζα league of legend σε μια φάση κολλάει και απο εκεί και πέρα (δεν μπορούσα να πατήσω τπτ ενώ το παιχνίδι έπαιζε κανονικά το winamp άλλαζε τα τραγούδια συνέχεια μόνο του και 3ο δεν ανταποκρινόταν και τελικά έκανα restart ( Αυτό με το να μου αλλάζει τραγούδια απο μόνο του μου το είχε κάνει 1-2 φορές πριν 2 μήνες με το media player και νόμιζα πως έφταιγε αυτό και κατέβασα winamp και σήμερα μετά από πολυ καιρό το ξανακάνει...χωρίς όμως να κολλήσει τπτ). Τα προγράμματα που είχα ανοιχτα ήταν το MSIafterburner,lol,winamp,firefox τα φώτα σας!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που σε αλλάζει τραγούδια μόνο του είναι πρόβλημα του αγαπημένου σου Lycosa το touchpanel. Κολάει ή κάτι τέτοιο και πατιούνται τα κουμπιά μόνα τους. Άν βάλεις ένα νόμισμα πάνω δεν θα λέιτουργούν και δεν θα αλλάζουν τα τραγούδια απο μόνα τους. Ξέρω 80 ευρώ πληκτρολόγιο, αλλά this is Razer:man_in_love:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που σε αλλάζει τραγούδια μόνο του είναι πρόβλημα του αγαπημένου σου Lycosa το touchpanel. Κολάει ή κάτι τέτοιο και πατιούνται τα κουμπιά μόνα τους. Άν βάλεις ένα νόμισμα πάνω δεν θα λέιτουργούν και δεν θα αλλάζουν τα τραγούδια απο μόνα τους. Ξέρω 80 ευρώ πληκτρολόγιο, αλλά this is Razer:man_in_love:

ναι το είχα ακούσει το πρόβλημα.... το σκέφτηκα εκείνη την ώρα και το έβγαλα απο το usb αλλά συνέχιζε αυτό το πράγμα....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.