Jump to content



neovo f-417 17" mod


antonis

Recommended Posts

παιδια ενα φιλαρακι εχει την παραπανω οθονη και εχει το εξης προβλημα δεν μπορει να βρει καλωδιο για συνδεση με το pc . το καλωδιο συνδεεται κατευθειαν στην πλακετα με βησμα . παρακατω εχω φοτο για το τι σκεφτομαι να κανω . απο μια παλια καρτα γραφηκων να ξεκολλισω το βησμα και να το κολλισο στην πλακετα της οθονης η οποια εχει ακρηβως την "υποδοχη" πανω της .τι λετε να το επειχηρησω ? αν μπορει κανεις βρει καλωδιο ακομα καλυτερα . παρολο τα τηλεφωνηματα στο καταστημα απο οπου αγοραστηκε μου ελεγαν οτι δεν γινεται να βρουν καλωδιο . να πω πως το καλωδιο κοπηκε σε μια μεταφορα και δεν επισκευαζεται .

post-497-1414343038,2825_thumb.jpg

post-497-1414343038,3044_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν μας έλεγες και τι καλώδιο/υποδοχή χρειάζεσαι θα μας διευκόλυνες. :p

Επειδή δεν έχω προσωπικά πολυκαταλάβει τι ζητάς αν αυτό που ψάχνεις είναι ένας κοννεκτορας d-sub κάνε καμιά βόλτα σε ηλεκτρονικάδικα.

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει d sub η dvi . ειναι με βησμα πανω στην πλακετα το καλωδιο δεν το εχω δυστηχως οσο για το ηλεκτρονικαδικο εδω που ειμαι τωρα αστο δεν βρησκεις τιποτα . εγω δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται το καταστημα να μην μπορει να βρει καλωδιο μεχρι και φοτο απο το καλωδιο εστηλα ακομα και απο το βησμα της πλακετας . μαλλον θα το αφησω για οταν ανεβω να κοιταξω σε μαγαζια με ηλεκτρονικα μπας και την φτιαξω γιατι ειναι με 15αρα τωρα το φιλαρακι και δεν την παλευει .:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.