Jump to content



Hercules DJ Console RMX + Laptop


Jerry007

Recommended Posts

Προς πώληση η αγαπημένη μου Hercules RMX :o Τώρα με τις Πανελλήνιες δεν έχω χρόνο να ασχολούμαι και είναι κρίμα να κάθεται και να σκονίζεται. Αγορασμένη στις 16/12/2010 από DJshop με τιμή 320€. Έχω όλα τα παρελκόμενα της, κουτί, απόδειξη και προφανώς εγγύηση 2 ετών. Την είχα χρησιμοποιήσει μονάχα μέσα στο σπίτι, και είναι σε άριστη κατάσταση.

Εδώ υπάρχουν τα χαρακτηριστικά της:

Πρωτοποριακός κοντρόλερ για DJ με ενσωματωμένο σύστημα ήχου για χρήση σε live και σε στούντιο

Σύστημα ήχου σχεδιασμένο για DJing

Είσοδος μικροφώνου για talk-over

Έξοδος ακουστικών

2 στερεοφωνικές έξοδοι

4 μονοφωνικές έξοδοι ¼" jack (+4dBu) για επαγγελματικό εξοπλισμό

4 μονοφωνικές έξοδοι RCA (-10dBv) για κανονικό εξοπλισμό

2 στερεοφωνικές είσοδοι

Συνδέστε & μιξάρετε εξωτερικές πηγές με MP3

Μεταλλικό περίβλημα

Πλάκα αλουμινίου στο πάνω μέρος

Μεταλλικό έλασμα στο κάτω μέρος

Άνετα χειριστήρια

35x25cm / 13.8"x10.7"

Άνετο μιξάρισμα

Χώρος για τα δάκτυλά σας

Περισσότερα στην ιστοσελίδα της Hercules εδώ και εδώ.

Και μια φωτογραφία:

yPLuu.jpg

Όποιος ενδιαφέρεται για ολόκληρο το setup σκοπεύω να πουλήσω και το laptop. Θα αναρτηθεί σύντομα και η άλλη αγγελία.

Η κονσόλα είναι καινούργια στην εγγύηση και με ελάχιστη χρήση, την δίνω στα 250€ και η τιμή δεν διαπραγματεύεται.

*Η συναλλαγή μπορεί να γίνει με κατάθεση σε λογαριασμό ή αντικαταβολή, τα μεταφορικά επιβαρύνουν τον παραλήπτη.

*Παρακαλώ πολύ όχι παζάρια, η τιμή είναι ήδη χώμα.

Στην περίπτωση που κάποιος ενδιαφέρεται να την πάρει πακέτο με το laptop όλα μαζί στα 450€.

Δεκτή και ανταλλαγή με iPad και διαφορά από μέρους μου :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.