Jump to content



Gaming Cube + Κατεβαστήρι


The_Blade

Recommended Posts

Το κουτί είναι ολοκαίνουριο και όλα τα component σε άριστη κατάσταση! Είναι πραγματικά φορητος και είναι εξαιρετικος για gaming σε αναλύσεις έως 1680*1050. Είναι πολύ καλοί και σε ανάλυση 1920*1080 αρκεί το AntiAliazing να μένει έως 2Χ.

Τον έχω χρησιμοποιήσει ελάχιστα φέτος το καλοκαίρι, μια και τον είχα ετοιμάσει για gaming στις διακοπές. Το είχα για ταινίες, Dawn of War 2 , black ops και BFBC2 στις διακοπές αλλά πλέον δεν υπάρχουν τέτοιες πολυτέλειες.

Το κουτί είναι αυτό αλλά με δικά μου psu!

http://www.topsystems.gr/products/AOPEN-G325-Case-CUBE-Micro-ATX,-RedBlack,-με-PS350Watt-Low-Noise.html

Να ενημερώσω ότι to κουτί χωράει μέχρι και gtx 280/HD 6950 (reference)

1000209c.jpg

• A-open G325

• ATI 4850 512 (Sapphire)

• INTEL C2D 6400 @ 2,667 GHZ (333*8, με εξαιρετικές θερμοκρασίες – έχει πάνω την ψήκτρα του Q-6600)

• A-FOX (Foxconn) G31 MOBO (χωρίς backplate)

• 2 GB DDR2 800 (A-data)

• WESTERN DIGITAL 250 GB

• DVD RW +/-

• PSU COOLERMASTER 420 (6 μηνών)

• USB SOUND CARD Konig CMP-SOUND USB 12 (δεν έβρισκα driver για τον ήχο της Onboard στα windows 7)

Εγγύηση μόνο για το PSU+ sound card (όλα τα άλλα είναι κομμάτια που είχα αγοράσει καινούρια και όχι επισκευασμένα από στοκατζίδικα)

Τιμή 240 Ευρώ

Τα μεταφορικά δικά μου

Μια δεύτερη Πώληση από φίλο που δεν έχει ακόμα δικαίωμα για αγγελίες.

“Πουλάω τον Godzila των Κατεβαστηριών :-D

Βασικά πλεονεκτήματα 2:

1) έχει 1.28 tera σε Raid 0

2) έχει πάνω την 8600GTS η οποία είναι άψογη για αναπαραγωγή HD video αλλά και για light gaming.

Το χρησιμοποιούσα για download, για αναπαραγωγή ταινιών αλλά και για παλαιότερα (call of duty 2, Total war Medieval & Rize of Rome) αλλά και πολλά Indy games (Gratuitus space battles k.a.) στο καθιστικό.

Έχουμε και λέμε:

HDD: 2* Westernd Digital 640 GB Raid 0 = 1.28 Tera

Motherboard ASROCK P4VM890 PCI-EXPRESS 16x

VGA: 8600GTS Pci-e

CPU Pentium 4 2.8 Northwood

RAM: 2* 512 DDR 400 = 1 GB

DVD ROM

PSU: 350 watt

Case: Innovator midi case Λευκό (τα παλιά κουτιά του eshop)

ΟΛΑ τα κομμάτια έχουν αγοραστεί από εμένα καινούρια και κανένα δεν είναι αγνώστου προελέυσεως και μεταχείρισης.

Το δίνω στα 160 Ευρώπουλα.

Εναλλακτικά το δίνω με έναν 250άρη σκληρό WD, χωρίς το raid, με τιμή 110 ευρώ

Με κατάθεση σε λογαριασμό τα έξοδα μεταφοράς δικά μου!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.