Jump to content



Τι μνήμες για intel πλατφόρμα?


JiMk

Recommended Posts

Τι μνήμες προτείνετε για Intel πλατφόρμα? και να δουλέψουν και μελλοντικά σε Α64 ?

λογικά τώρα θα φτάσω από 270 και πάνω..... άρα για 1:1 υπάρχει λύση μόνο 2.5-4-4-7 κλπ?

Θα περιμένω λίγο και τις samsung.

Πάντα μιλάμε για 1GB kit.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMk

Τι μνήμες προτείνετε για Intel πλατφόρμα? και να δουλέψουν και μελλοντικά σε Α64 ?

λογικά τώρα θα φτάσω από 270 και πάνω..... άρα για 1:1 υπάρχει λύση μόνο 2.5-4-4-7 κλπ?

Θα περιμένω λίγο και τις samsung.

Πάντα μιλάμε για 1GB kit.

Με προμετια θα εισαι στα 270 και πανω?

Να μην εισαι σιγουρος για το που θα φτασει ο Ρ4.Μονο με τεσταρισμενο κομματι θα εισαι σιγουρος.Προσωπικα δοκιμασα και δοκιμαζω αρκετα κομματια και οι πιο πολλοι δεν περνουσαν τα 235(σταθερα).Ενα κομματι το οποιο και κρατησα ανεβηκε μεχρι 268(260 σταθερα).Οποτε προσεξε μην πεσεις απ΄τα συννεφα.(βλ Vag)

:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 13:38]

Γνώμη μου, κράτα τις bh-5.

Διαφορές δεν θα δεις με 1:1 και 2.5-4-4-7/8 από 5/4 και 2-2-2-5. Μόνο στο sandra buffered, αν σε ενδιαφέρει αυτό, :)

Εχει δίκιο ο Φάνης.

Πραγματικά ακόμα και ΕΒ να πάρεις πάνω απο 255 με 2.5-2-2-5 δεν πρόκειται να δεις ειδικά σε Ιντελ. Εγώ πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω ίσως γυρίσω πάλι σε ΒΗ-5/6

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από icy20

Και εγω μεχρι τωρα 5/4 με 2-2-2-5 ειμαι χαλαρα παει το συστημα.Δεν θα με χαλαγε και σε 1:1 αυτο αλλα χλωμο :p

Χαλαρά δουλέυει η ψησταριά ? Δεν έχει ακόμα κόσμο :):) Ti o Μάριος με BH5 1:1 σε Ιντελ? πάνω απο 250 ? :(:p:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.