Jump to content



Προσφορά για τα φωτογραφικά σεμινάρια του Πλάτωνα Ριβέλλη


Recommended Posts

ίσως ενδιαφέρει κάποιους, καλό είναι να το αναφέρω πάντως καθώς έχω βάλει κ εγώ το χεράκι μου :oops:

εδώ υπάρχει εκπτωτικό κουπόνι για 30% έκπτωση στον πλήρη ετήσιο κύκλο σεμιναρίων του Πλάτωνα Ριβέλλη "Εισαγωγή στην Καλλιτεχνική Φωτογραφία" αρχικού κόστους 1977€, τελικό κόστος 1384€ (200€ κουπόνι και τα υπόλοιπα 1184€ σε 3 δόσεις κατά την παρακολούθηση)

Λεπτομέρειες Σεμιναρίων

Καλλιτεχνικό Τμήμα

• Διδάσκει: ο Πλάτων Ριβέλλης.

• Περιεχόμενο: αισθητική, ιστορία, κριτική. Η διδασκαλία τού καλλιτεχνικού μέρους στηρίζεται σε προβολή και ανάλυση φωτογραφιών από όλη την ιστορία τής φωτογραφίας (περί τις 5.000 φωτογραφίες), σε συζητήσεις γύρω από φωτογραφικά και γενικότερα καλλιτεχνικά θέματα, καθώς και σε κριτική φωτογραφιών που (εφόσον επιθυμούν) θα παρουσιάζουν οι συμμετέχοντες.

• Διάρκεια: από τον Νοέμβριο 2011 έως και τον Ιούνιο 2012

• Έναρξη: Τετάρτη 2 Νοεμβρίου 2011, στις 19.30

• Ημέρα και ώρες παραδόσεων: την Τετάρτη και επί 30 εβδομάδες. Τις 24 πρώτες εβδομάδες από 19.30 έως 22.00. Τις 6 τελευταίες εβδομάδες από 17.30-22.00. Συνολική διάρκεια διδασκαλίας 84 ώρες.

Τεχνικό Τμήμα

• Διδάσκουν: ο Μάνος Λυκάκης και ο Πλάτων Ριβέλλης.

• Τα μαθήματα που αφορούν τη διδασκαλία τού προγράμματος ψηφιακής επεξεργασίας Lightroom και Photoshop προϋποθέτουν γενικές γνώσεις χρήσης υπολογιστή.

• Περιεχόμενο: α) αναλογική και ψηφιακή τεχνική για τη λήψη φωτογραφιών και β) προγράμματα ψηφιακής διαχείρισης και επεξεργασίας φωτογραφιών Lightroom και Photoshop.

• Διάρκεια: από τον Νοέμβριο 2011 έως μέσα Μαΐου 2012

• Έναρξη: Τετάρτη 2 Νοεμβρίου 2011, στις 17.30

• Ημέρα και ώρες παραδόσεων: την Τετάρτη και επί 24 εβδομάδες, από 17.30 έως 19.00. Συνολική διάρκεια διδασκαλίας 36 ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.