Jump to content



Συζήτηση για Lan Party στα τέλη Ιουλίου


greekfragma

Recommended Posts

Χαιρετω παιζακια μου καλα.:hi:

Το θρεντ αυτο αποσκοπει ως μια γενικοτερη συζητηση περι της διοργανωσης ενος Lan Party σε συνεργασια με την ελληνικη CLAN GR-OF του Battlefield1942(greek mod&desert storm).

Ειμαστε ακομα στο σταδιο της προετοιμασιας της συγκεντρωσης.Δυστυχως ο αριθμος των ατομων θα ειναι αρκετα περιορισμενος καθως αρκετοι που θα παρουν μερος ειναι μελη της Clan.

Το εν λογω Event απευθυνεται σε ατομα που εχουν σκοπο να ασχοληθουν σοβαρα με την ενταξη τους στην ελληνικη ομαδα κυριως του Battlefield1942.

Το εν λογω Event θα παρει μερος στα τελη Ιουλιοιυ(20-25).

Ο χωρος που θα φιλοξενηθουμε θα ειναι καποιο Ιντερνετ καφε στο κεντρο της αθηνας.(μην κουβαλησετε κανενα prommie :giveup: )

Τα παιχνιδια στα οποια θα τεσταριστουμε και θα διασκεδασουμε θα ειναι κυριως το Battlefield1942(greekmod&desert storm) αλλα επισης και το Counterstrike(Condition Zero)

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΘΕΡΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΑΣ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΕΙ.

Eυχαριστως να συζητησουμε ελευθερα οτιδηποτε αλλο σχετικο με το θεμα αλλα και οτι πληροφοριες χρειαστει ο οποιοσδηποτε για την συμμετοχη του στις ελληνικες Clan.

:T: :T: :T: :T: :T: :T: :T: :T: :T: :T: :T: :T: :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cherryman [Σήμερα, στις 02:54]

Lan σαν το πρώτο πότε θα γίνει; Lan του λαού δηλαδή.

τετοιο λαν να περιμενετε μεταξυ 6-10ιουλη

θα εχω ετοιμασει τον χωρο αρκετες μερες πριν ωστε να χωρεσουμε περισοτεροι και να ειναι ακομα καλυτερο απο το 1ο.χεχεχεεε:banging:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από icy20 [Σήμερα, στις 02:56]

Παιζει ενα αυριο αλλα δεν βλεπω να ερχεται κανενας απο το φορουμ...

δεν θυμαμαι να ποσταρες καμια ανακοινωση νωριτερα....μας πιανεις ολους απροετοιμαστους φυσικα...........αν το λεγες 5-6μερες νωριτερα ισως ερχομουνα:bye:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

δεν θυμαμαι να ποσταρες καμια ανακοινωση νωριτερα....μας πιανεις ολους απροετοιμαστους φυσικα...........αν το λεγες 5-6μερες νωριτερα ισως ερχομουνα:bye:

Σιγουρος???

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=4212

Link to comment
Share on other sites

συγχωρα με.....δικο μου το λαθος......το ειχα ξεχασει οτι ειχα διαβασει το θρεντ σου......αλλα νομιζω απο ενα σημειο και μετα δεν μας ειπες εαν τελικα υπαρχει χωρος για μας και υπεθεσα οτι εκλεισε η λιστα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

τετοιο λαν να περιμενετε μεταξυ 6-10ιουλη

θα εχω ετοιμασει τον χωρο αρκετες μερες πριν ωστε να χωρεσουμε περισοτεροι και να ειναι ακομα καλυτερο απο το 1ο.χεχεχεεε:banging:

δεν το χανω!!!!! αμα δεν κατση καμια στραβη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.