Jump to content



Evga GTX285 SuperClocked 1GB + Samsung Syncmaster 2232BW 22"


pnsdls

Recommended Posts

Evga GTX285 SuperClocked 1GB + Samsung Syncmaster 2232BW 22"

394429.jpg

Πωλειται η παραπανω καρτα γραφικων σε αριστη κατασταση πολυ γρηγορη σε full hd αναλυση και ολα τα setts τερμα δεν κολλαει πουθενα και εργοστασιακα overclocked απο την ιδια evga στο κουτι της με ολα τα παρελκομενα

Δινετε στα 140 Ευρω

Samsung Syncmaster 2232BW 22"

classifieds-90778-0-70877000-1316390548.jpg

Πωλειται η παραπανω 22 ινστων οθονη σε αριστη κατασταση με 0 καμμενα pixel στο κουτι της με ολα τα παρελκομενα...

PRAD | LCD-Display

Στα 90 Ευρω

Link to comment
Share on other sites

Για όσους μπερδεύονται :

Οι τιμές στις αγγελίες του TheLab δεν έχουν απολύτως καμία σχέση με τον δείκτη Dow Jones: Δεν ανεβοκατεβαίνουν ανάλογα την ζήτηση. Το μόνο που μπορείτε να κάνετε είναι να ρίξετε την τιμή, αν βλέπετε ότι δεν υπάρχει το κατάλληλο ενδιαφέρον.

Σαν πολλές κάρτες πέσαν σε μία μόνο αγγελία. Ας μαζευτούμε λίγο γιατί υπάρχει και άλλη οδός...

http://www.thelab.gr/pwliseis/neoi-kanones-aggelion-82342.html

Link to comment
Share on other sites

Καλο θα ηταν φιλε μου πριν βαλεις μια γγελια πωλησης και εφοσον εσυ διμορφωσες την τιμη να τα εχεις βρει πρωτα με τοω ευατο σου και με τισ τυψεις σου και μετα να κανονιζεις την πωληση.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλο θα ηταν φιλε μου πριν βαλεις μια γγελια πωλησης και εφοσον εσυ διμορφωσες την τιμη να τα εχεις βρει πρωτα με τοω ευατο σου και με τισ τυψεις σου και μετα να κανονιζεις την πωληση.ευχαριστω

φιλε στο πμ σου ειπα δωσε μου ενα τηλ να το κανονισουμε-συζητησουμε δεν δεσμευτηκα οτι θα στη δωσω....

και ειναι δικαωμα μου να αλλαξω γνωμη οποτε θελω για το τι θα κανω με κατι που μου ανηκει...

και ας γινει lock το θεμα η καρτα πουληθηκε σε αντιστοιχο forum και η οθονη δεν θα πουληθει τελικα γιατι ειναι ασυμφωρη η πωληση της...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.