Jump to content



Περιεργο προβλημα


marios4th

Recommended Posts

Πριν καμια εβδομαδα ενας απο τους υπολογιστες στο γραφειο του πατερα μου αρχισε να κανει κατι δικα του. Πατουσες shut down απο τα windows και εκανε restart :S εγω ημουν στην εξεταστικη μου οποτε το εστειλε στην εταιρια που εχει στυσει ολους τους υπολογιστες δικτυα κτλ. 3 φορες τον πηγε εκει..Κανονικα δεν επρεπε να δωσει τιποτα αφου δεν τον εκαναν στην τελικη. Του αλλαξαν τροφοδοτικο την μια φορα. Τις αλλες δεν ξερω. Και στο τελος μας λενε το κορυφαιο, οτι φταιει το avast ειναι τζαμπατζιδικο και δεν κανει δουλεια... Οτι να ναι. Εγω σκεφτομαι να βγαλω για αρχη την μπαταρια απο BIOS να ψαξω και για κανενα BIOS update και να δω και τα καλωδιακια απο το front panel μηπως και. Κανεις καμια αλλη ιδεα για το τι μπορει να ειναι? Το pc ειναι ενας P4 @3.06 με μια αsus δεν θυμαμαι ποια. Οταν το ανοιξω θα σας γραψω και τα υπολοιπα..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.