Jump to content



ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ???


plojih

Recommended Posts

επειδη ειμαι ασχετος με αυτα θα ηθελα να μου πειτε αν αυτη η καρτα που φοραει το λαπτοπ Dell Inspiron N5110 i5-2410M Black αξιζει, και αν περνει αναβαθμηση αργοτερα,γιατι λεω να το αγορασω.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται φίλε για ποια χρήση προορίζεται το laptop. Σίγουρα για παιχνίδια σύγχρονα είναι ακατάλληλη. Αλλά για απλή χρήση: browsing, office, youtube και παιχνίδια facebook με αυτή την κάρτα είσαι καλυμμένος.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται φίλε για ποια χρήση προορίζεται το laptop. Σίγουρα για παιχνίδια σύγχρονα είναι ακατάλληλη. Αλλά για απλή χρήση: browsing, office, youtube και παιχνίδια facebook με αυτή την κάρτα είσαι καλυμμένος.

αν χρειαστει στο μελλον μπορω να βαλω καποια αλλη?

η χρηση θα ειναι ακριβος αυτη που ειπες.

σ ευχαρηστω για την γρηγορη απαντηση σου!!

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά! Συνήθως οι κάρτες γραφικών στα laptop αυτής της κατηγορίας είναι ενσωματωμένες στη μητρική άρα δεν αλλάζονται. Γι αυτή τη χρήση πάντως δε νομίζω να χρειαστείς αργότερα αλλαγή στην κάρτα γραφικών. Καλές αγορές απο μένα!

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον δεν προκειται να παιξεις παιχνιδια οτι καρτα γραφικων και να εχει δεν σε ενδιαφερει...και επισης ειναι ασυμφορη λιγο η αλλαγη καρτας σε λαπτοπ.ειναι ιδιο το κοστος σχεδον με καινουργιο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.