Jump to content



Syberia II


prokopas

Recommended Posts

Εδώ και πολύ καιρό (συγκεκριμένα από τότε που τερμάτισα τον πρώτο τίτλο) περιμένω τον 2ο. Απ' ότι έχω διαβάσει είναι αρκετά καλό

Το έχει παίξει κανένας ώστε να γράψει εντυπώσεις (από το gameplay μέχρι τα γραφικά)

Link to comment
Share on other sites

Μαγευτικο παιχνιδι.Χανει ομως λιγακι σε σχεση με το πρωτο,λογω της μικρης διαρκειας του.

Οσο για το χωριο,επειδη εχει πολους γριφους θα σου γραψω το βασικο.Ψαξε να βρεις το μαντρι με τα yukols οπου θα παρεις μια σφεντονα.Μετα πηγαινε στο κτηριο που ειναι μια μαγισσα(ακολοθθησε τον ηχο των τυμπανων)και χρησιμοποιησε την σφεντονα για να ριξεις στους σταλαγμιτες ωστε να πεσουν πανω στον μηχανισμο και να σταματησουν τα τυμπανα.Ελπιζω να βοηθεισα.καλη συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το "πήρα" και εγώ και εδώ και 3 που με βρίσκεις που με χάνεις όλο μαζί του ασχολούμαι.

Αν αντέξω, γιατί σε ορισμένα σημεία θέλει ΠΟΛΥ φαντασία, ελπίζω να καταφέρω να το τελειώσω.

Link to comment
Share on other sites

To ιδιο εκανα και εγω με αποτελεσμα να το τελειωσω σε τρεις μερες.Μην παιζεις τοσο πολυ γιατι ειναι μικρο και θα απογοητευτεις στο τελος.Φανταστικο παιχνιδι παντως.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες μικρό? Έχω φτάσει στο μαντρί που λέει πάνω ο fortenick και όπου να'ναι γιατρεύω τον παππού. Να φανταστώ ότι θα κάνει η τύπισσα τπτ παράξενα πάλι και σε λίγο game over έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.