Jump to content



Σχετικά με Bf3 beta


Tsine

Recommended Posts

Σχετικά πρόσφατα κατέβασα το bf3 την beta έκδοση και έχω ένα θέμα που παρουσιάζει μου βγάζει κάτι γραμμές σαν να κολλάει η προηγούμενη εικόνα με την επομένη και να βγαίνουνε γραμμές ... το έχει το ίδιο πρόβλημα και ένας άλλος φίλος μου με Ατι κάρτα ενώ αντίστοιχα σε ένα φίλο με nvidia δεν το κάνει καθόλου ... είναι bag για ati Η ΑΣΥΜΒΑΤΌΤΗΤΑ .....ξέρω ότι έχει πολλά BAG αλλά εφόσον αυτό το πρόβλημα παρουσιάζετε μόνο σε ati (δηλαδή σε έμενα και στον φίλο δεν είναι αντιπροσωπευτικό δείγμα αλλά παρουσιάζουμε το ίδιο πρόβλημα και οι δυο που έχουμε ατι σε σχέση με nvidia )

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν πιστεύω ούτε ότι είναι bug ούτε ότι είναι ασυμβατότητα. Πιστεύω ότι το πρόβλημα είναι στο pc σου. Στο άλλο thread, υπάρχουν αρκετοί με ΑΤΙ που δεν έχουν προβλήματα (πέραν της beta) και παίζουν μια χαρά σε διάφορες αναλύσεις, ακόμα και με beta drivers.

1. Βγάλε screenshot και βάλε να δούμε τι παίζει.

2. Βάλε τα πάντα στα defaults (αν έχεις κάνει overclock) και cpu και vga και μνήμες

3. Σιγουρέψου ότι έχεις τους τελευταίους επίσημους drivers.

4. Τρέξε κάποιο μετροπρόγραμμα (3dMark, Fraps, Crysis, κλπ) και βεβαιώσου ότι το πρόβλημα στο κάνει μόνο στο BF3 και πουθενά αλλού

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορεί να έχει πρόβλημα αλλά το κάνει και στον φίλο μου το ίδιο πρόβλημα ακριβώς θα τραβήξω screen

δεν μπορώ να τραβήξω screenshot όταν τραβάω η εικόνα φαίνεται κανονικά χωρίς κολλήματα

Κ'ατι άλλο μου το κάνει μόνο όταν είμαι πάνο στο μετρό κάτω όλα είναι οκ

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι καταλαβαινω τι θελει να πει ο φιλος. Μου το εχει κάνει και εμενα στην αρχη της συγκεκριμενης πιστας αυτο που περιγραφει και μετα στο μετρο μεσα ολα τρεχουν νερακι.

Εγω απλα αλλαζω σερβερ και το προβλημα λυνεται.

Μην δινεις και πολυ σημασια, beta ειναι ακομη.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι καταλαβαινω τι θελει να πει ο φιλος. Μου το εχει κάνει και εμενα στην αρχη της συγκεκριμενης πιστας αυτο που περιγραφει και μετα στο μετρο μεσα ολα τρεχουν νερακι.

Εγω απλα αλλαζω σερβερ και το προβλημα λυνεται.

Μην δινεις και πολυ σημασια, beta ειναι ακομη.

alpha είναι είπαμε :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.