Jump to content


isight - bluetooth usb host controller i mac


AGRIMI

Recommended Posts

ήρθε στα χέρια μου ένα imac ι3 550 για εγκατάσταση windows7 64bit. όλα μπήκαν κανονικά αλλά για κάποιον λόγο δεν βρίσκει τους παραπάνω drivers (isight - bluetooth usb host controller i mac). το software update έγινε bootcamp έκδοση 3.3

περιμένω τα φώτα σας ακόμα και με λινκς αν γίνεται. από το dvd μου λέει ότι η γλώσσα εγκατάστασής σας δεν υποστηρίζεται.

Link to comment
Share on other sites

κλασσικη περιπτωση.. αρχικα να σε ενημερωσω οτι δεν εχεις προβλημα μονο στο isight, ειναι και αλλα πραγματακια που δε φορτωνουν απο το bootcamp, απλα δε φαινονται.

η ανωμαλια του θεματος ειναι οτι οι drivers δε φορτωνουν ολοι σε ελληνικο windows.

εχεις 3 λυσεις.

1. εαν εχεις αυθεντικα ultimate, κατεβαζεις το αγγλικο οεμ και το στηνεις με το νουμερο απο το αυτοκολλητο,αφου στησεις τα παντα κατεβαζεισ και το greek language pack και το γυρνας.

2. εαν δεν ειναι ultimate , ιδια διαδικασια απλα λες στο πελατη μονο αγγλικα windows..

3. εαν ειναι σπασμενα ιδια διαδικασια με το # 1

Υ.Γ.

εχω την ιδια οθονη, πες μου οτι εχεις βγαλει ακρη να παιζεις full hd απο hdmi...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.