Jump to content



σπιράλ για τύλιγμα των καλωδίων


jpan

Recommended Posts

Χαχα και εγώ ήθελα μαύρο σπιράλ αλλά δεν είχανε όπου και αν ρώτησα.... Τελικά την λύση μου την έδωσε ένα σπρει για πλαστικό που πήρα.... Έβαψα το διαφανές σπιράλ και έγινε μαύρο :clap:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DMylonas

Χαχα και εγώ ήθελα μαύρο σπιράλ αλλά δεν είχανε όπου και αν ρώτησα.... Τελικά την λύση μου την έδωσε ένα σπρει για πλαστικό που πήρα.... Έβαψα το διαφανές σπιράλ και έγινε μαύρο :clap:

Δε μου φαινετε κ πολυ καλθ λθση το βαψιμο με σπρει κυριως γιαυτο το υλικο,πιστευω πως θα ερχισει γρηγορα να ξεβαφει..... δεν ξερω αν εχω δικιο...

για πες εντυπωσεις?

Το αποτελεσμα ηταν οπως το περιμενες?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nobig

Θερμοσυστελώμενο μακαρόνι παιδίά. Καλύτερη ποιότητα κατά την γνώμη μου αυτά που είναι απο μαλακό υλικό

Με το θερμοσυστελόμενο όμως θα πρέπει να μπορείς να το περάσεις κι από τις δύο μερίες... Όταν θες να πιάσεις όμως πολλά καλώδια, τί κάνεις;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fantacid

Ξερει κανεις αν μπορουμε να βρουμε τετοιο σπιραλ σε μαυρο χρωμα??

οπου καν ρωτησα εχουν το κλασσικο σε διαφανες.

Είχα δει σε κατάστημα εγκατάστασης car stereo.

Link to comment
Share on other sites

fantacid το σπρέι για πλαστικό αποροφάτε από το ηλικό και δεν κάνει κρούστα από πάνω.....

Ναι το αποτέλεσμα είναι όντος καταπληκτικό.... Δεν ξεβάφει, δεν ξεφλουδάει και είναι BLACK!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από apotsi

Με το θερμοσυστελόμενο όμως θα πρέπει να μπορείς να το περάσεις κι από τις δύο μερίες... Όταν θες να πιάσεις όμως πολλά καλώδια, τί κάνεις;

Εγω περνάω τα ide καλώδια 80 αγωγών έτσι. Αν σε δυσκολεύει πολύ φράζεις τις τρύπες με σελοτέιπ και βάλεις λίγη βαζελίνη και περνάει μούρλια:devil:

Χρησιμοποιώ 13 χιλισοτά μακαρόνι

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Είμαι στη Μυτιλήνη. Εδώ έχει δυο μαγαζιά με ηλεκτρονικά μπιχλιμπίδια και θα τους ρωτήσω αν έχουν τέτοιο σπιράλ. Αλλά το βλέπω λίγο χλωμό να έχουν. Επίσης ρώτησα και ένα φίλο που είναι ηλεκτρονικός στην ΕΡΑ Αιγαίου και μου είπε πως έχουν μόνο στην Αθήνα. Μήπως γνωρίζετε αν υπάρχει και κάποιο on-line κατάστημα για να το αγοράσω?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.