Jump to content



Ανταλλαγή 2χ GTX 590 με 2χ GTX 580


nevolin

Recommended Posts

Διαθέτω 2 κάρτες MSI GTX 590 δουλεύουν απροβλημάτιστα στα 680 με stock voltage και είμαι τρομερά ευχαριστημένος από την απόδοση, ωστόσο το quad SLI scaling δεν με έχει πείσει και δεν νομίζω να υφίσταται λόγος να κρατάω 2 κάρτες μόνο για τα benches μιας και σε όλα τα παιχνίδια ακίμα και με 1 κάρτα έχω 60+ fps με όλα τα settings στα μαξ. Οπότε ζητώ ανταλλάγη για κάθε μια GTX 590 μια GTX 580.Χρηματική διαφορά δεν ζητώ αναλόγως μοντέλου και παλαιότητας αλλά θα πρέπει απαραίτητα οι κάρτες να έχουν εγγύηση και κατά προτίμηση από το Πλαίσιο μιας και από εκεί ψωνίζω και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος από την εξυπηρέτηση. Να σημειώσω πως οι κάρτες έχουν 3ετή εγγύηση και εαν δεν κάνω λάθος δεν πρέπει να είναι δουλεμένες πάνω από 2 μήνες.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Διαθέτω 2 κάρτες MSI GTX 590 δουλεύουν απροβλημάτιστα στα 680 με stock voltage και είμαι τρομερά ευχαριστημένος από την απόδοση, ωστόσο το quad SLI scaling δεν με έχει πείσει και δεν νομίζω να υφίσταται λόγος να κρατάω 2 κάρτες μόνο για τα benches μιας και σε όλα τα παιχνίδια ακίμα και με 1 κάρτα έχω 60+ fps με όλα τα settings στα μαξ. Οπότε ζητώ ανταλλάγη για κάθε μια GTX 590 μια GTX 580.Χρηματική διαφορά δεν ζητώ αναλόγως μοντέλου και παλαιότητας αλλά θα πρέπει απαραίτητα οι κάρτες να έχουν εγγύηση και κατά προτίμηση από το Πλαίσιο μιας και από εκεί ψωνίζω και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος από την εξυπηρέτηση. Να σημειώσω πως οι κάρτες έχουν 3ετή εγγύηση και εαν δεν κάνω λάθος δεν πρέπει να είναι δουλεμένες πάνω από 2 μήνες.

Ευχαριστώ.

Εχω κάνει λάθος το δεν στο "Χρηματική διαφορά δεν ζητώ αναλόγως μοντέλου και παλαιότητας " μπήκε εκ παραδρομής.

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να αναφέρω πως δεν ζητώ απαραίτητα και τις 2 κάρτες από τον ίδιο πωλητή απλά θα έίναι προτιμότερο αν κάποιος έχει και τις 2. Sorry για τα posts αλλά δεν μπορώ να κάνω edit το αρχικό.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.