Jump to content



Εκπτωτικό Χωριό - McArthurGlen (Σπατα)


papajim

Recommended Posts

Σκέφτομαι να κάνω μερικά ψώνια αυτό τον καιρό και έλεγα να πεταχτώ και μέχρι εκεί (και για βόλτα) να δω τι παίζει.

Έχει πάει κανείς; Από ποικιλία και τιμές τι λέει;

Link to comment
Share on other sites

Ποικιλία μεγάλη, τιμές αρκετά καλές μιας και μιλάμε για stock center... Θα βρεις τις μεγαλύτερες μάρκες σε αρκετά προσιτές τιμές...

Έχει καφέ και εστιατόρια όπου μπορείς να κάτσεις αν πας με παρέα... και το κυριότερο τεράστιο και δωρεάν parking... :fun:

Link to comment
Share on other sites

Το Ιταλικό στην είσοδο κάτι λέει, το άλλο πάνω από το συντριβάνι έχει πάρει Χ απο φίλους,

ποικιλία δεν θα έλεγα οτι έχει και σε ορισμένα μαγαζιά είναι εύκολο να διακρίνεις οτι όλα είναι παλιά "μοντέλα" είτα απο χρώματα είτε απο γραμμές.

έχω πάει 3-4 φορές δεν ξετρελάθηκα με το εμπόρευμα. το στήσιμο είναι όμορφο αλλά για καλοκαίρι ή για μέρες χωρίς παγωνιά/αέρα.

Link to comment
Share on other sites

Α γειά σου,με ενδιέφερε και εμένα.

Αυτό που αναφέρει ο [MENTION=130]DarkSaga[/MENTION] με τα "παλιά" είναι ένα θέμα.Συνήθως είναι πολύ παλιά ,σε σημείο να λές 10 χρόνια πίσω παίζει και να ναι. :p

Όταν λέμε προσιτές τιμές;

Πχ εγώ προσιτές θεωρώ για ένα φούτερ 20 ευρώ και για ένα τζιν maximum 35-50(μέχρι που ανακάλυψα τα Bershka/Pull n' Bear και σώθηκα).

Υ.Γ: Κάποιος που πήγε αυτή τη βδομάδα μου είπε σήμερα ότι δεν είχε τίποτα σχεδόν.Ούτε νούμερα ήταν και παλιά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.