Jump to content



Επιτελους αναβαθμηση!!


Samael

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker

Ωραίος....μπράβο....

Μεγεια...και καλο δούλευτο :)

Πώς αποφάσησες να πάρεις την chaintech?

και γιατί δεν περίμενες λίγες μέρες ακομη για τον 939 Α64?

Αποψη μου ειναι οτι οι 939 θα δειξουν τα δοντια τους μετα απο 1-2μηνες...

Ακομα νωρις το εκοψα για 939...

Ο χρονος θα δειξει παντως.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Τhanx παιδες!!

Jim αν ηξερες ποσο (-) τα πηρα....θα με σκοτωνες! :p

Borg soon.....VERY soon....!! :D

Αρχική απάντηση από overclocked

43000 εχω εγω με τον barton kai tin 9500>>>9700 ανεβα και αλλο

Ποσο δειχνει gpu score σε σενα??

Link to comment
Share on other sites

Οι λογικοι ανθρωποι ουτε καν 60 δε θα την αφηναν....αλλα ποιος ειπε πως ειμαι λογικος??? :p

Για 10λεπτα περιπου ετρεξε εκει γιατι περιμενα μπας κολησει,αλλα τελικα δεν!Μονος το εκλεισα...!

Link to comment
Share on other sites

Οχιιιιιι! Οχι το DigiDoc! Προς Θεου! Εχει CPU Usage ~70%. Βαλε το τελευταιο MBM και βαλε τις επιλογες "Enable RD2Pro support" και "Port $80" και ορισε του ποιον σενσορα να λεει (CPU) και θα εχεις την θερμοκρασια του επεξεργαστη συνεχεια στο παραθυρακι του CBOX3 χωρις να χρειαζεται να τρεχεις το DigiDoc και να χρησιμοποιει την cpu σου... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Οχιιιιιι! Οχι το DigiDoc! Προς Θεου! Εχει CPU Usage ~70%. Βαλε το τελευταιο MBM και βαλε τις επιλογες "Enable RD2Pro support" και "Port $80" και ορισε του ποιον σενσορα να λεει (CPU) και θα εχεις την θερμοκρασια του επεξεργαστη συνεχεια στο παραθυρακι του CBOX3 χωρις να χρειαζεται να τρεχεις το DigiDoc και να χρησιμοποιει την cpu σου... ;)

Ooooooooooooooops!!

Τι κουλο ειναι παλι αυτο?!?!Δικιο εχεις Eκλεκτε!Πεταγετε απο το 0%---->85%----->16% και παλι απο την αρχη....! :eek:

Τhanx man! :T:

Link to comment
Share on other sites

Kαι φυσικα μην πολυεμπιστευσαι τις μετρησεις για temps , στην δικια μου VNF3-250 τουλαχιστον ειναι πολυ ανεβασμενες. To sandra των raptors χαμηλο μου φαινεται αν και μαλλον θα φταιει o controller

Link to comment
Share on other sites

με γεια τα πραγματα samael.σου ευχομαι να πας ψηλα :D .καλα ρε τι εχουν βαλει οι τρελοι μεσα μαζι με τη μητρικη??????? omg δλδ , και νομιζα οτι εχει πολλα συνοδευτικα η dfi lanparty....χαχαχααχα

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Samael!!!!! Είμαι πολύ ενθουσιασμένος με το σύστημα σου (αχ και αν δεν ήταν να την κάνω...):inlove::T:

το sandra SP2 χρησιμοποίησες????? Τράβα και κανένα HD tach :)

H μητρική με τόσα budle λογικό είναι να κάνει τόσο (είπα και γω)

Με γεια και πάλι :)

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω παιδια!

Φανη ελπιζω να ειμαι ακομα εδω στο LP Pt II !! :D

Πατριδα σε καλει η μαμα πατριδα?!? :p

Sandra Pro 2004 (2004.10.9.89)

Kατεβαζω HDTach και ποσταρω as soon...!

Thanx κ παλι :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.