Jump to content



3700EB 1:1 242FSB OK, 230FSB 5/4 errors...


brwmogazos

Recommended Posts

Αλλο και τουτο αποψε...

oi 3700EB μου στα 242 fsb με 2.5 2 2 5 , 8 , turbo, enabled, infinite, 64ms περνανε χωρις λα8η λουπες του μεμτεστ 5...

ειπα να δοκιμασω αποψε 5/4 και ψηλο fsb μιας και τελευταια προσεξα οτι εντελως περιεργα ο επεξεργαστης μου περναγε πραιμ στα 294 και στο ξεκαρφωτο πεταγε ρισταρτ χωρις φορτιο....

5/4 λοιπον και 230fsb 2.5 2 2 5 kαι τα ιδια ταιμινγκς και ερορ !!!! δεν κατεβηκα χαμηλοτερα να δω στα ποσα 8α ηταν ενταξει...

επαιξα λιγο με τα ταιμινγκς και εβαλα 2.5 2 2 5 4 αντι 8, PAT enabled, turbo, auto, auto

kai ολα κυριλε για μερικα τεστ που ετρεξα...

περιμενα με 5/4 να πεσουν λιγο αλλα οχι τοσο πολυ και οχι με αλλαγμενα ταιμινγκ....

ακομα ειμαι ετοιμος να τις πουλησω βασικα και να ξαναπαρω τις ιδιες...8α δουμε ομως...

Link to comment
Share on other sites

βασικα επειδη οι τωρινες μου θα πανε για ρμα...σκευοτομουν τις συγκεκριμενες...ανεβαινουν (1/1)με 2.85 και 2.5.-2-3-5???

στα 5/4 ζοριζονται πολυ.....τουλαχιστον 10 κατω..τουλαχιστον οσες εχω δοκιμασει ετσι πανε

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.