Jump to content



Samsung Galaxy S - Sony Ericsson Vivaz


oekab1992

Recommended Posts

Sony Ericsson Vivaz Black 8 GB

TEL.000590.jpg

TIMH = 150 €

Το κινητό δεν έχει χρησιμοποιηθεί πάνω από 2 μήνες. Αγοράστηκε Απρίλιο 2010 με επιδότηση Cosmote και έχει ακόμη 6 μήνες εγγύηση με απόδειξη αγοράς. Φοράει από την αρχή ζελατίνα προστασίας και το να πω είναι σε άριστη κατάσταση είναι λίγο. Είναι ολοκαίνουργιο σχεδόν εκθεσιακό, στο κουτί του με όλα τα βιβλία χαρτιά, ζελατίνες, ακουστικά, φορτιστές κτλ κτλ.

Δώρο δεύτερη ζελατίνα προστασίας και light θήκη μεταφοράς - προστασίας.

Γράφει φοβερό βίντεο HD 720 με κάμερα 8 megapixel και έχει και κάρτα μνήμης 8 GB.

Specifications κινητού εδώ Sony Ericsson Vivaz - Full phone specifications ή εδώ http://www.electronet.gr/ProductDetails ... c8c4077cc0

_________________________________________________________________________________________________

SAMSUNG GALAXY S i9000 BLACK 8 GB

samsung-galaxy-i9000-us.jpg

ΤΙΜΗ = 200 €

Είναι της κοπέλας μου και το δίνει για να πάρεις το GALAXY II. Το κινητό έχει υποστεί αρρωστημένη συντήρηση και είναι μόνιμα σε κομψή ποιοτική θήκη με ζελατίνα προστασίας. Αγοράστηκε πέρσι τον Γενάρη με επιδότηση, είναι ακόμη σε εγγύηση και υπάρχει απόδειξη αγοράς.

Σε υπεράριστη κατάσταση, δεν έχει πέσει ποτέ κάτω, καλύτερο και από εκθεσιακό.

Δώρο ζελατίνα και θήκη προστασίας καθώς και δεύτερη ζελατίνα.

Φυσικά στο κουτί του με όλα τα παρελκόμενα όπως φορτιστής, καλώδια, ακουστικά κτλ.

Specifications του κινητού εδώ Samsung I9000 Galaxy S - Full phone specifications ή εδώ http://www.pc2everyone.gr/shop/index.ph ... virtuemart

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν το ήξερα με συγχωρείς, η κοπέλα μου ήθελε να το δώσει τόσο, θα την ρωτήσω και λογικά θα κατέβει στα 200 € αλλιώς στην τελική θα το κρατήσει.

απλα να ενημερωσω οτι σε ολα τα media markt το galaxy s υπαρχει 1 εβροπουλο πιο κατω και κουτα:wassat:
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλησπέρα

Ενδιαφέρομαι για την αγορά του συγκεκριμένου κινητού. Επειδή καινούριο όντως έχει 249 €, αν σε ενδιαφέρει μπορώ να προσφέρω μέχρι 140 € και τα μεταφορικά δικά μου.Αν συμφωνείς πες μου να στείλω σε προσωπικό μήνυμα και τηλ επικοινωνίας.

Φιλικά Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Δυστυχώς η κοπελιά μου δεν το δίνει κάτω απο 200, προτιμά να το κρατήσει για λιγότερα. Ειναι εκθεσιακό και υπεράριστο με 1 χρόνο εγγύηση ακόμη. 200 αδιαπραγμάτευτα.

Φίλε μου καλησπέρα

Ενδιαφέρομαι για την αγορά του συγκεκριμένου κινητού. Επειδή καινούριο όντως έχει 249 €, αν σε ενδιαφέρει μπορώ να προσφέρω μέχρι 140 € και τα μεταφορικά δικά μου.Αν συμφωνείς πες μου να στείλω σε προσωπικό μήνυμα και τηλ επικοινωνίας.

Φιλικά Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Το VIVAZ πουλήθηκε, Σάββατο το δίνω 140 τελικά, το GALAXY ειναι δεσμευμένο προσωρινά απο τον alexis333 που περιμένει απάντηση δική μας για κάποιες λεπτομέρειες ώστε να κλείσει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.