Jump to content



cpu loading application


Reselie

Recommended Posts

Σας παρουσιάζω (σε πρωιμο στάδιο) μια εφαρμογούλα 10 kb περιπου για load του επεξεργαστή σε ποσοστό που θέλουμε ανα πάσα στιγμή η οποία είναι multithreaded και φορτώνει κάθε πυρήνα ξεχωριστά.

Βασίζεται σε .net framework 4

loadit10.jpg

Download

Link to comment
Share on other sites

Ναι , εγώ την δημιούργησα! Δέν είναι τίποτα το ιδιαίτερο βέβαια :D

Θέλει ακόμα αρκετές διορθώσεις όπως και να προσέξω κάποια πράγματα μιας και δέν έχω βάλει ακόμα πουθενά try για πιθανά exceptions...

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια :D

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι τι είναι , για δοκίμασε αυτό : CPU Load it! without p.c..rar - File Shared from Box - Free Online File Storage

Έχω αφαιρέσει τη δήλωση του μέτρητη χρήσης του cpu μήπως και είναι εκεί το πρόβλημα (εφόσον χτυπάει κατα το άνοιγμα δε μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο...)

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι τι είναι , για δοκίμασε αυτό : CPU Load it! without p.c..rar - File Shared from Box - Free Online File Storage

Έχω αφαιρέσει τη δήλωση του μέτρητη χρήσης του cpu μήπως και είναι εκεί το πρόβλημα (εφόσον χτυπάει κατα το άνοιγμα δε μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο...)

Ναι τώρα όλα ΟΚ! Thanks, ωραίο προγραμματάκι!:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.