Jump to content



Αγορά Laptop!!


morius

Recommended Posts

Καλησπέρα, τον τελευταίο καιρό ψάχνομαι για laptop κοντά στο 500€.

Μετά από λίγο search κατέληξα στα παρακάτω:

(τα site είναι αυτά κ από τα οποία θα το πάρω αν καταλήξω λόγω δόσεων)

1. Dell Inspiron N5110 blue (Core i3-2310M ,3GB,500GB,Amd 6470 512MB) laptop |Dell laptops στο e-laptops.gr

2. Dell Inspiron Q15R 5110-9931 - 3 GB Ram - 15.6" - Μπλε | Multirama

3. Dell Inspiron Q15R 5110-8210 - 4 GB Ram - 15.6" - Μπλε | Multirama

4. Dell Inspiron Q15R 5110-8227 - 6 GB Ram - 15.6" - Μπλε | Multirama

5. Dell Inspiron Q15R 5110-9962 - 4 GB Ram - 15.6" - Μπλε | Multirama

Τα laptop απ'οτι προσέξατε είναι σχεδόν ίδια, διαφέρουν στο CPU, στα USB (μερικά έχουν kai USB 3.0) και στο χρώμα.

Το laptop δεν το θέλω να φυσάει, για να μην προτείνετε τίποτα άλλα με τρελά χαρακτηριστικά. Κάθε πρόταση καλοδεχούμενη σε πλαίσιο τιμών γύρω στα 500€.

Θα προτιμούσα DELL λόγω ανθεκτικότητας, καθώς και θα ήθελα να μου πειτε αν το dell με τα 650€ που έχω βάλει πιο πάνω, αξίζει αυτά 150€ παραπάνω από τα υπόλοιπα!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι, παιχνίδια δεν θα παίζω (με πολλες απαιτήσεις τουλάχιστον). Κανένα της πλάκας μπορεί να το παίξω κάποια στιγμή.

Κυριώς για ταινίες, σερφάρισμα γενικά απλή χρήση, τίποτα το ιδιαίτερο!!!

Link to comment
Share on other sites

το θες με usb 3? Dell Inspiron Q15R 5110-8227 - 6 GB Ram - 15.6" - Μπλε | Multirama αυτο που έχεις και εσύ νομίζω είναι το καλύτερο. Το άλλο που κάνει 650 έχει τα ίδια χαρακτηριστικά. Είτε απλά το ένα είναι σε προσφορά, είτε το άλλο έχει μεγαλύτερο fsb

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.