Jump to content



Χ800 μόνο με 34.99!!!!!


vdeseris

Recommended Posts

αχαχαχαχαχαχαααααα........τρομερο ψαρωμα..............vdeseri ελπιζω να εχεις μεγαλα διχτυα θα ειναι πολυ μεγαλη η ψαρια......χαχααχαχα

απο θερμοκρασιες τι θα λεει?ελπιζω ο πυρηνας να μην ζεσταινεται παρα πολυ.....χοχοχοχοχο:tw:

προσοχη παιδια!!!!!!!μονο απιονισμενο νερο......μην βαλετε κανενα παραφλου και τρεχουμε....αχαχαχαχα:giveup:

ειναι βεβαια και νεας τεχολογιας οποτε προβλεπω τα γραφικα να μην πιξελιαζουνε(κοινως τσαλακωνουνε) και να ειναι πιο σμουδ....χεχεχεχεε:tw:

Link to comment
Share on other sites

Αν και ειμαι εντελως :OT: -εκτος τοπου και χρονου ενα πραμα..- μολις παρατηρησα οτι ο κυριος στο αβαταρ του enduracell αλλαξε σταση !

Τωρα φαινεται καθαρα το μπλουζακι του ! :confused::eek::p:blink: !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πλακα πλακα, βλεπω την nVidia να αντιγραφει στεγνα την Intel... Στην αρχη "εκλεψε" την ιδεα του combo τοστιερας-πιστολακι απο τον Prescott και τις ηφαιστιακες ψυκτρες του και τωρα κλεβει και το HyperThreading (με λιγο μπακαλικο τροπο, αλλα το κατακλεψε...)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia

Αν και ειμαι εντελως :OT: -εκτος τοπου και χρονου ενα πραμα..- μολις παρατηρησα οτι ο κυριος στο αβαταρ του enduracell αλλαξε σταση !

Τωρα φαινεται καθαρα το μπλουζακι του ! :confused::eek::p:blink: !!!!!

LOL είχε ιδρώσει το προηγούμενο t-shirt μου από το χορό και είπα να αλλάξω μια και oι μασχάλες μου βρομοκοπούσαν

ξέρω θέλει βρόμο©

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Πλακα πλακα, βλεπω την nVidia να αντιγραφει στεγνα την Intel... Στην αρχη "εκλεψε" την ιδεα του combo τοστιερας-πιστολακι απο τον Prescott και τις ηφαιστιακες ψυκτρες του και τωρα κλεβει και το HyperThreading (με λιγο μπακαλικο τροπο, αλλα το κατακλεψε...)

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :):) ’παιχτος Πέτρο !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.