Jump to content



Coolit freezone modded + watercooling stuff


grathk

Recommended Posts

Πωλείται coolit freezone (6tec) το οποίο έχει υποστεί mod για να αποδίδει καλύτερα!

Συγκεκριμένα εχω πάρει ενα 400W psu ,εχω ενώσει τα molex και τα εχω συνδέσει με τα peltier.

Η διαφορά ειναι εντυπωσιακή μιας και με 0,5l ψυκτικό υγρό πριν το mod απο 25C εκανε 15min να φτάσει στους 0-2C

ενώ με το νεο τροφοδοτικό κάνει μόνο 6λεπτά.Για την extra θερμοκρασία έχει επιστρατευτεί και ενας 14cm scythe στο πίσω μέρος

Ιδανικό αν θέλετε temps νερού κάτω απο ambient.

Η αντλία που ειχε μαζί εχει πεθάνει εδώ και καιρό και το ετρεχα με μια submerged αντλία.

Μαζί δίνονται δωρεάν η submerged αντλία,το original waterblock και καμμια 10αρια ρακορ,scythe 14cm

extras ενα tank ακρυλικό νομίζω ειναι το magicool 250mm...(εκανε 45€) τιμή 30€

Ενα ψυγείο Black Ice® GT Stealth 280mm Dual Radiator : GTS280 παίρνει 4x14cm push pull φουρφουρια (έκανε 80€ απο πλαίσιο)45€

και φυσικά η coolit με το τροφοδοτικό 250€

Ολα μαζί 300€

1AMD_Phenom_FX_Coolit_Freezone_casemod.jpg

gt240.gif

largethumbimage1.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΝΕΕΣ ΤΙΜΕΣ

Μαζί δίνονται δωρεάν η submerged αντλία,το original waterblock και καμμια 10αρια ρακορ,scythe 14cm

extras ενα tank ακρυλικό νομίζω ειναι το magicool 250mm...(εκανε 45€) τιμή 25€

Ενα ψυγείο Black Ice® GT Stealth 280mm Dual Radiator : GTS280 παίρνει 4x14cm push pull φουρφουρια (έκανε 80€ απο πλαίσιο)40€

και φυσικά η coolit με το τροφοδοτικό 200€

Ολα μαζί 250€

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ΝΕΕΣ ΤΙΜΕΣ

Μαζί δίνονται δωρεάν η submerged αντλία,το original waterblock και καμμια 10αρια ρακορ,scythe 14cm

extras ενα tank ακρυλικό νομίζω ειναι το magicool 250mm...(εκανε 45€) τιμή 25€ εκλεισε στον φίλο koliath20

Ενα ψυγείο Black Ice® GT Stealth 280mm Dual Radiator : GTS280 παίρνει 4x14cm push pull φουρφουρια (έκανε 80€ απο πλαίσιο)40€ Εφυγε σε φίλο στο insomnia

και φυσικά η coolit με το τροφοδοτικό 200€

Ολα μαζί 210€

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.