Jump to content



Sapphire ATI 4850 512MB


QQman

Recommended Posts

με 45-50€ παίρνεις 4870 512 και 1Gb μεταχειρισμένη.

Πρέπει να ξανασκεφτείς τις τιμές σου αν θες να τις δώσεις, βέβαια δεν ξέρω αν με τις τιμές που αγοράζονται οι κάρτες σου σήμερα (πχ, 35-40€) σε συμφέρει ....

Φιλικά πάντα. Αν λοιπόν φτάσεις σε τέτοιες τιμές τότε ενδιαφέρομαι οπότε στείλε μου pm.

Link to comment
Share on other sites

με 45-50€ παίρνεις 4870 512 και 1Gb μεταχειρισμένη.

Πρέπει να ξανασκεφτείς τις τιμές σου αν θες να τις δώσεις, βέβαια δεν ξέρω αν με τις τιμές που αγοράζονται οι κάρτες σου σήμερα (πχ, 35-40€) σε συμφέρει ....

Φιλικά πάντα. Αν λοιπόν φτάσεις σε τέτοιες τιμές τότε ενδιαφέρομαι οπότε στείλε μου pm.

Δεν ηξερα οτι εχουν πεσει τοσο οι τιμες...Επειδη συνηθως τις εριχνα στο 1/3 νομιζα οτι ισχυε και τωρα..:( οντως δεν συμφερει..ημουν στην φαση να πουλησω τις δυο να παρω μια low σχετικα καινουρια..αλλα τωρα δεν βγαινει..:S

Οποτε ακυρη η αγγελια, συγνωμη παιδια δεν ηξερα οτι ειχαν ξεφτιλιστεί τοσο οι τιμες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.