Jump to content



Ο bigtoe μας τα 'χει πρήξει


Georgesod

Recommended Posts

Καλά δεν έχουν άλλα άτομα στην ocz να τεστάρουν τη συμβατότητα με τα διάφορα mobos; Μάλλον το αντίστοιχο thread στο extreme μόνο διαφημιστικούς λόγους ύπαρξης είχε, βασιζόμενο στη λαχτάρα των μελών για "extra volts". Προσωπικά δεν θα μου φαινόταν καθόλου παράξενο αν φτάσουν εν τέλη την τιμή στα 100-150ε

Link to comment
Share on other sites

Hipro από όσα έχω "ακούσει" για τις γνώσεις και δυνατότητές σου πιστεύω ότι μόλις κυκλοφορήσει θα μπορούσες να το "αντιγράψεις" για χρήση σε "στενό οικογενειακό κύκλο" (του forum βασικά) κάτι που έθιξε από ότι θυμάμαι και ο root

Link to comment
Share on other sites

Μένει να βγει στην αγορά, να δούμε πόσο θα έχει και αν συμφέρει να το πάρουμε και να το κοπιάρει ο hipro(εφόσον μπορεί).

Όσον αφορά τον bigtoe, δεν ξέρω, το παλικάρι γνώσεις έχει, στα φόρα τον ξέρουν, δεν αφήνει τις ευκαιρίες να πάνε χαμένες...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από georgesod [Σήμερα, στις 15:11]

Hipro από όσα έχω "ακούσει" για τις γνώσεις και δυνατότητές σου πιστεύω ότι μόλις κυκλοφορήσει θα μπορούσες να το "αντιγράψεις" για χρήση σε "στενό οικογενειακό κύκλο" (του forum βασικά) κάτι που έθιξε από ότι θυμάμαι και ο root

:DΠρώτον ΔΕΝ είμαι αντιγραφέας - είμαι κατασκευαστής.........και δεύτερον ΔΕΝ είναι και τίποτα το ιδιαίτερο........Το μεγάλο ολoκληρωμένο πού έχει πάνω το pcb είναι ΜΟΝΟ γιά να δουλέψει τα Led display να δείχνουν την τάση...........ΑΡΑ....ΤΙ έμεινε πάνω στην πλακέτα???........Τα Mos-Fets και το trimmer........ :D

Link to comment
Share on other sites

Καλά μπορεί να είναι το πιό απλό πράμα στον κόσμο για σένα, αλλά για μας τους "κοινούς θνητούς" θα είναι όπλο στα χέρια μας να στείλουμε στον παράδεισο τις υπάρχουσες μνήμες μας:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.