Jump to content



ASUS utilities μητρικών:είναι απαραίτητα???


serpico75

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Θέλω να περάσω Windows 7 32-bit σε μία μητρική ASUS M4A88T-M. Θα περάσω τους drivers και θα συνεχίσω να δουλεύω.

Ο υπολογιστής είναι φρέσκος (ημέρας :) ). Αυτο που θέλω να ρωτήσω είναι απ' τα utilities του site, ποιά είναι απαραίτητα να εγκαταστήσω. Εδώ, για να μπορέσετε να με κατατοπίσετε, να σας πω ότι θέλω ένα pc-άκι απλά για να κάνω τη δουλειά μου. Ούτε games, ούτε overclocking, ούτε να βλέπω θερμοκρασίες και να ελέγχω ανεμιστηράκια, ούτε τίποτα. Απλά να μπαίνω ένα internet και να δουλεύω αρχεία. Καταλάβατε. Απλά πραγματάκια.

Μπορείτε να μου πείτε αν απ' αυτά τα 25 utilities είναι απαραίτητο να περάσω κάποιο(α) ή όχι;

Ευχαριστώ !!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν τα 25 utilitiesδεν είναι 25, απλά σε πολλά από αυτά υπάρχουν στην λίστα και οι παλαιότερες εκδόσεις τους.

Τώρα, αν το πισί που έστησες είναι οκ, δεν υπάρχουν άγνωστες συσκευές στην διαχείριση, όλα παίζουν κανονικά και δεν ψάχνεσαι να το γαργαλάς μάλλον δεν χρειάζεσαι κάποιο από αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, πέρασα όλους τους drivers και στο device manager είναι όλα ok. Καμία συσκευή με θαυμαστικό.

2 ώρες περίπου που το έχω δουλέψει μέχρι τώρα, είναι όλα φυσιολογικά. Οπότε, αφού δε μ' ενδιαφέρει το πασπάτεμα, είμαι ok.

Ευχαριστώ !!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.