Jump to content



Ηλεκτρονικο τσιγαρο thread


ison

Recommended Posts

Ήδη η vaporshark στο rdna 40 θα έχει ενσωματώσει τεχνολογία που στρέφεται προς αυτή τη κατεύθυνση. Για περισσότερα ανέτρεξε στη συνέντευξη που πήρε ο busardo από έναν από τους σχεδιαστές της vaporshark, πρόσφατα μάλιστα!

In other news! Magma dual coil στήσιμο στα 0.5Ω. Στα 30watt. LIVING THE DREAM MAN!

Η συσκευή δίνει ένδειξη ότι θέλει τουλάχιστον 21watt για να τρέξει σωστά. Έπαθα πλάκα. Τα ντουμάνια βγαίνουν τελείως φυσικά και άκοπα! Mε 9άρι υγρό όλα οκ. Με 18άρι είναι απλά αυτοκτονία. Σε καταστρέφει τόση νικοτίνη. Με το αγαπημένο Umami frosty tart!

Mε τέτοια απόδοση σκέφτομαι σοβαρά να πέσω και πιο κάτω σε νικοτίνη για ακόμα πιο ssssssmooth άτμισμα. Μπορώ επίσης πλέον να μπω στον τρόπο σκέψης του rip trippers (μούσιας).

Και ειδικά με τον magma που είναι μια αρτιότατη κατασκευή με καλή απόδοση, ακόμα και σε κλώνο, ή μόνη εναλλακτική που υπάρχει στο μυαλό μου είναι ένας RDTA και πάλι μόνο και όταν βελτιωθούν σαν συστήματα.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είσαι Βαγιούκο:

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ - ΥΓΡΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΗΣ | Atmosfaira.com

Tα παιδιά που έχουν το franchise στη Λάρισα είναι φίλοι και ψωνίζω σχεδόν αποκλειστικά απο εκεί.

Βέβαια το πουλάν 20€ απ ότι μ'είπε, ναι καλά διάβασες, είκοσι ευρώ!!!

Έκανε τι μ@λακιά όμως να με ρωτήσει στο τέλος τι δώρο θέλω με τις αγορές μου (120€ με λάδια ξίδια και τα σχετικά), οπότε δε το πλήρωσα. :p

Link to comment
Share on other sites

Καλοατμιστος, welcome to the club! :D

Πες εντυπωσεις ντε!

Προσωπικα δεν θα ξεχασω το πρωτο ατμισμα στον δικο μου και την κατασταση νιρβανας που ενιωθα για μια ωρα μετα :hehe:

Αντε να δουμε και ο καινουργιος τι θα λεει....παλι σε εξοδα θα μπω παλι μου φαινεται

Link to comment
Share on other sites

Καλοατμιστος, welcome to the club! :D

Πες εντυπωσεις ντε!

Προσωπικα δεν θα ξεχασω το πρωτο ατμισμα στον δικο μου και την κατασταση νιρβανας που ενιωθα για μια ωρα μετα :hehe:

Αντε να δουμε και ο καινουργιος τι θα λεει....παλι σε εξοδα θα μπω παλι μου φαινεται

Να σου πω την αλήθεια αν τα BDC του Nautilus δεν είχαν αρχίσει να είναι σα το Joker, μάλλον δε θα έμπαινα στη διαδικασία.

Όμως με τα σπασαν τα νεύρα, και οι BVC είναι μεν ανθεκτικές, αξιόπιστες και με πολύ ντουμάνι και χτύπημα, αλλά σε γεύση και αίσθηση προτιμώ μία καλή BDC.

Κάπου εκεί έκατσε τέλεια ο Kayfun!

Συνδυάζει τα καλύτερα απο τους 2 κόσμους και τα βελτιώνει και κατά 30-40% χοντρά χοντρά.

Πραγματικά δε ζητάω τπτ άλλο απο ατμοποιητή, ο νέος ένα πράγμα μόνο να έχει χρειάζεται...να μη σφυρίζει όταν έχεις ανοιχτό τέρμα τον αέρα.

P.S.

Arthas ftw! :banging:

εγω παντος εχω φυγει απο τα 6ml

Δεν είπες ρε Τεο τελικά, τι ψώνισες?!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ παιδιά τις BVC μαζί με τον Ναυτίλο τα παράτησα γιατί μου χαλάνε το λαιμό.

Πλέον κοιτάω και κιτάκια μικρά με διάφορους συνδυασμούς στυλ kanger Aerotank mini με smok t-dux αντίσταση + smok arrow winder 1000άρα από κάτω για στέλθυ και ντελικάτες καταστάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα.

Το συγκεκριμένο μοντ πως σας φαίνεται ?

SMOK BEC PRO 50W Bluetooth Mod - Variable Voltage/Wattage - Mods

Το είδα σήμερα στο μαγαζί και το ζαχάρωσα.

Έχει και την καγκουρία με το software και με αρέσουν κάτι τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα.

Το συγκεκριμένο μοντ πως σας φαίνεται ?

SMOK BEC PRO 50W Bluetooth Mod - Variable Voltage/Wattage - Mods

Το είδα σήμερα στο μαγαζί και το ζαχάρωσα.

Έχει και την καγκουρία με το software και με αρέσουν κάτι τέτοια.

Μια χαρα είναι αν χρειάζεσαι τόσα ρεύματα....Απλά αν το πάρεις επενδυσε σε καλες μαπταριες απο 25Α και πανω

(Sony VTC 5, Efest Purple)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.