Jump to content



Πακετακι 775 με C2D E8400, Asus P5K, 4GB DDR2!


goku_dbz

Recommended Posts

Πωλειται το πιο κατω πακετακι:

1. Intel Core 2 Duo E8400 E0, tray, εχει ληξει η εγγυηση

2. Asus P5K, στο κουτι της με τα παρελκομενα της, εχει ληξει η εγγυηση, πληρως λειτουργικη!

3. 2X2GB Geil DDR2 1066mhz, αγορασμενες πριν 3 χρονια περιπου απο Κυπρο...εχουν lifetime εγγυηση αλλα αποδειξη τωρα απο εδω στη Γερμανια, δυσκολο να την βρω! 100% λειτουργικοτατες, ελεγμενες με memtest dos!

ο επεξεργαστης για οσους ενδιαφερονται, ειχε κλοκαριστει παλαιοτερα πανω σε μια abit ip35 pro στα 4ghz για 24/7 σταθεροτατα και χωρις πολλα πολλα με vcore 1,27 αν θυμαμαι καλα (ψυκτρα η TRUE 120 ) οποτε ειναι καλο κομματακι :)

εδω και 2 χρονια περιπου παιζει στα μαμα του, καθως εχει αναλαβει χρεη γραφειου:p

τιμη 140Ε shipped οπου θελετε, μονο μετα απο καταθεση στο λογαριασμο μου ή μεσω paypal!

ευχαριστω!

υγ: πρωτα πακετο και μετα βλεπουμε...:fun:

Link to comment
Share on other sites

στα 110ευρω με ενδιαφερει πακετο και να ερθω να το παραλαβω

ειμαι απο αθηνα

δυστυχως τα πραγματα βρισκονται Γερμανια...συγνωμη, επρεπε να το αναφερω πιο καθαρα στο πρωτο ποστ :)

Link to comment
Share on other sites

Αν το σπάσεις με ενδιαφέρει η Asus P5K.
Αν το σπασεις ενδιαφερομαι και εγω για μνημες......

περιμενω απο τον φιλο [MENTION=3441]Aris137[/MENTION] και αν δεν φυγει πακετακι θα ενημερωσω με τιμες για το καθενα ξεχωριστα! :)

Link to comment
Share on other sites

Αν το σπάσεις με ενδιαφέρει η Asus P5K.
Αν το σπασεις ενδιαφερομαι και εγω για μνημες......

παιδες, σκεφτηκα σημερα τιμες για να το σπασω, απλα το θεμα ειναι οτι βγαινουν λιγο τσιμπημενες λογω και των μεταφορικων... πχ την μητρικη σκεφτομουνα για κανα 30αρι αλλα το θεμα ειναι οτι εχει ~10Ε μεταφορικα... οποτε??

ριχνω την τιμη στα 130Ε και περιμενω λιγο ακομα!

ενδεικτικες τιμες για τα κομματια shipped σπιτι σας, αν δεν φυγει πακετο μεχρι τελος της βδομαδας...:

μητρικη 40Ε

μνημες 40E

cpu 70E

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη δεν διάβασα τα παραπάνω ποσταρίσματα. Τα 110€ συμπεριλαμβάνουν και τα μεταφορικά; Αν κατάλαβα επίσης καλά δεν υπάρχει ούτε η μαμίσια ψύκτρα;

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη δεν διάβασα τα παραπάνω ποσταρίσματα. Τα 110€ συμπεριλαμβάνουν και τα μεταφορικά; Αν κατάλαβα επίσης καλά δεν υπάρχει ούτε η μαμίσια ψύκτρα;

η τιμη ειναι στα 130Ε! δεν ανεφερα καπου για 110....και ναι, η τιμη συμπεριλαμβανει και μεταφορικα! :)

ο επεξεργαστης ηταν tray οποτε δεν ερχεται με ψυκτρα...εχω μια true 120 την οποια ομως θα κρατησω!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.