Jump to content



Ομαδική αγορά Dell UltraSharp U2412M


panaras17

Recommended Posts

καλησπέρα σε όλα τα παιδιά. μια και το καινούργιο μου μηχάνημα ειναι στον δρόμο η επιλογή για μόνιτορ ειναι :

Dell UltraSharp U2412M

αφού διάβασα το άλλα post στις οθόνες και είδα οτι μπορεί να θέλουν κ άλλα παιδιά να αγοράσουν την ίδια οθόνη

ύστερα απο σκέψη ενος φίλου έβαλα το post για ομαδική αγορά.

ακομην δεν ξερω εαν θα μας κανουν καλυτερη τιμη αλλα εαν μαζευτουμε με εναν αριθμο Α τεμαχιων εγω αναλαμβανω να παρω προσφορες και να κανω τα παζάρια μου.:triniti:

η οθόνη είναι αυτή στο παρακάτω λινκ μιας και έχει δωρεάν μεταφορικά! :

Msystems.gr - Προϊόντα - Dell U2412M Ultrasharp 24¨ Wide LED (Rev.A02)

Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα πάντως που είχε κανονιστεί κάτι αντίστοιχο για την 2311 η προσφορά για ομαδική δεν ήταν κάτι τρομερό. 10-15 ευρώ λιγότερα είχε βγει. Δεν θυμάμαι αν είχε κανονιστεί εδώ η ομαδική ή σε άλλο forum και είχε συζητηθεί εδώ. Πάντως μην ξεχνάτε ότι έχουμε από τις καλύτερες τιμές για Dell οθόνες στην ευρώπη, οπότε μην περιμένετε να κερδίσετε κάτι τρελό. Μακάρι να βγω λάθος :)

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνήσω, και εγώ είχα σκεφτεί κάτι τέτοιο αλλά ο κάθε ένας έχει άλλα γούστα σε οθόνες. Σε μουσικά είδη (όπως το thomann) έχει μια βάση επειδή η διαφορά τιμής είναι αρκετά μεγάλη (σε πολλά) με σχέση αν τα αγόραζε κάποιος από εδώ.

Ίσως μια ομαδική για σκληρούς δίσκους 2TB η κάποιας 7970 θα είχε νόημα (ΑΝ άξιζε η διαφορά τιμής από εδώ).

Link to comment
Share on other sites

αμα οντως ειναι καλη η προσφορα εγω ειμαι μεσα για την οθονη.

για μενα αξιζει στις 24inch. :T:

Aμα δεν γινει κατι δεν πειραζει ,την περνω και μονος (την οθονη :p)

Link to comment
Share on other sites

επειδή η διαφορά που θα πετύχετε με την ομαδική ΔΕΝ θα είναι άξια αναφοράς, σας λέω καλύτερα ο καθένας μόνος του.

ξέχωρες αποδείξεις-εγγυήσεις, και φυσικά θα γλιτώσετε την όλη φασαρία με μηνύματα-τηλέφωνα-ποιά μέρα βολεύει κλπ.

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει και συμμετοχή μεγαλη κιολας. οποτε εαν ειναι καλύτερο να το κλειδώσουμε το θεμα.εντάξει τα τηλέφωνα κ αυτά δεν ήταν ο κόπος και η ταλαιπωρία τουλάχιστον γ εμένα.

ευχαριστω ολους οσους έγραψαν την γνωμη τους, με την εμπειρια τους μας εδωσαν τα φωτα :p

:lock::lock:

Link to comment
Share on other sites

επειδή ψήνομαι και εγώ θέλετε να ρωτήσω τη δευτέρα στο Αναβάθμιση Υπολογιστή - Περιφερειακά - Δικτυακά - MgManager ;

και δεν παίρνεις ένα τηλ. Άμα μας βγει καμία καλή προσφορά είμαι και εγώ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά αγόρασα άλλη οθόνη τελικά λίγο ποιο ακριβη, οποτε να αναλαβει αλλος το σχεδιο αυτο. ευχαριστω. εαν δεν το κανει κανεις να παρω εγω τηλεφωνο.απλα να πει και νεφ εαν εχει φραγκα η ακομα κ κάποιος αλλος.

Link to comment
Share on other sites

ποια αγόρασες;

Ξέρεις τι εγγύηση παίζει με τα καμμένα pixels;

εγω αγορασα αυτη : Dell UltraSharp U2410 | Skroutz.gr αλλα απ τις πωλησεις εδω στο φορουμ οχι καινούργια.

για τα καμενα Pixel δεν γνωριζω!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά όποιος ενδιαφέρετε για αγορά της Dell U2412M Ultrasharp

το msystems.gr θα ρίξει λίγο την τιμή από δευτέρα στα 215€ βάζοντας αυτόν το κωδικό στην παραγγελιά

"FBU2412M"

δεν είναι κάτι τρομακτικά κάλο,αλλα όσοι είστε από αθηνα κερδίζετε κάτι...η φθηνότερη στο skroutz είναι 230€

μικρή η διαφορά,αλλά κάτι είναι κ αυτό

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρομαι και εγώ..

μάλλον θα προχωρήσω σε παραγγελία την δευτέρα..

τελικά απ' ότι διάβασα δεν θα γίνει η ομαδική ε?

[MENTION=22956]Wheelie[/MENTION] ο κωδικός που έδωσες είναι μόνο για ατομικές παραγγελίες σωστά?

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρομαι και εγώ..

μάλλον θα προχωρήσω σε παραγγελία την δευτέρα..

τελικά απ' ότι διάβασα δεν θα γίνει η ομαδική ε?

@Wheelie ο κωδικός που έδωσες είναι μόνο για ατομικές παραγγελίες σωστά?

ναι για ατομικη παραγγελια ειναι

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.