Jump to content



Dell Q15R Switch i5-2430M , να το χτυπήσω;


Hydra

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Μακριά το ένα, μακριά το άλλο, από που να αγοράζουμε τελικά;

Προσωπικά 2 φορές χρειάστηκε να κάνω αντικατάσταση hardware στο e-shop και τις 2 με εξυπηρέτησαν χωρίς κανένα πρόβλημα. Οι ηλεκτρικές συσκευές στο σπίτι είναι όλες από Κωτσόβολο, ποτέ δεν υπήρξε πρόβλημα με την εξυπηρέτηση και όταν χάλασε το air-condition και όταν χάλασε η κουζίνα παλαιότερα. Άλλη εξυπηρέτηση έχει για τους Η/Υ;

[MENTION=432]dellman[/MENTION] Είχες σχετική εμπειρία;

Link to comment
Share on other sites

laptop Πελάτη μου ηπ κλασικά καμμένη κάρτα γραφικών το ανοίγω και ω τι παράξενο κόκκινη κόλλα στις μνήμες της vga (δείγμα ανακατασκεύης από το εργοστάσιο) και ω ναι η αγορά από Κωτσόβολο σαν καινούργιο

Link to comment
Share on other sites

προσφατα πηρα για τον κολητο μου και την αδερφη του 2 λαπιτοπια της Dell με μονη διαφορα οτι το ενα φορουσε 5GT 525m vg και το αλλο την onboard

πολυ καλη κακι στηβαρη κατασκευη και πολυ συνοπδευτικο software ο οποιο αν χρειαζεσαι ειναι χρησιμο

ποσωπικα απεγκατεστησα τα περισσοτερα :p

Link to comment
Share on other sites

Με dell είμαι κ εγώ...αν δεν σε ενοχλεί το πλαστικό look μην το σκέφτεσαι!

Α για να ξέρεις αν πας για αλλαγή δίσκου (ssd κτλ) πρέπει να βγάλεις τα πάντα για να το δεις!

Επίσης θα πρέπει να συνηθίσεις κ τον ήχο που κάνει όταν ανοίγεις το πορτάκι της οθόνη!!

Σε γενικές γραμμές καλό είναι αν κ προσωπικά αν δεν βιαζόμουν να το αγοράσω θα προτιμούσα κάποιο πιο ακριβό μοντέλο της ίδιας εταιρίας!

Link to comment
Share on other sites

Πρώτο post από Dell Q15R Switch i5-2430M !!!

Πολύ καλύτερη η κατασκεύη απ' ότι νόμιζα.

6gigs, i5 λοιπόν. Στο μέλλον θα έχω περισσότερες εντυπώσεις.

Συνοδέυεται με πολλά προγράμματα απ' την Dell.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.