Jump to content



Dell Q15R Switch i5-2430M , να το χτυπήσω;


Hydra

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Του lefteriz φαίνεται πολύ πιο ποιοτικό και πιο κοντά στο hardware του Dell.

Λογικά από eshop η εγγύηση (δες τέλος).

Έχω(ουμε) ακούσει και διαβάσει πολλά για το eshop. Αυτό το ρίσκο (!) μάλλον πρέπει να το πάρεις εσύ, ασχέτως τι θα διαβάσεις εδώ. Πχ σε 1-1,5 χρόνο μπορεί να μην υπάρχει eshop (ή και Dell θα κάποιος άλλος :p).

Link to comment
Share on other sites

το μηχανάκι το πήρα πρόσφατα για συγγενικό πρόσωπο κι επαθα πλακα με την ποιοτητα κατασκευής, κι απο ταχύτητα δεν υστερεί πουθενά...

οσον αφορά την εγγύηση, τι να πω, λετε να κλείσει το e-shop σε 1 , 1,5 χρονο; προσωπικά δε το νομίζω.... :)

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν είναι ρόδινο τελικά.

Οι αγορές έχουν γίνει έτσι, που σε λίγο θα νομίζω ότι αγοράζω κεχριμπάρι από τη Σικελία τον 5ο αι. π.Χ. :hang3:

Για e-shop πέρα της κακής εξυπηρέτησης, τί άλλο ακούγεται; Έχει βγει φήμη ότι πάει για χρεωκοπία;

Link to comment
Share on other sites

http://www.thelab.gr/ti-pou-poso/provlima-me-epistrofi-laptop-sto-eshop-97126.html

Να σας προλαβω λιγο με το θεμα του eshop ... ΜΗΝ αναρωτιεστε ... ΙΔΟΥ το thread

Και ειναι για το ΙΔΙΟ λαπτοπ ... το οποιο ετυχε να εχει το eshop με την προβληματικη παρτιδα chipset αγορασμενα απο Καναδα και η εγγυηση "φεξε-μου-και-γλιστρησε-βγαλε-ακρη-με-DELL Ελλαδος"

Eshop και EBW = ποτε ξανα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλήμερα!!

Να ακυρώσω την παραγγελία από e-shop και να πάω σε αυτό;

Πολύ καλύτερο,φθηνότερο αλλά αυτό το "Εκθεσιακό κομμάτι!" με βάζει σε βαθύυυτατες σκέψεις!

HP Pavilion G6-1291ev - Laptop - plaisio.gr

Υ.Γ: Καλύτερα να παραιτηθώ απ' τη σκέψη. Ποιός ξέριε τί κομμάτι θα είναι...

Link to comment
Share on other sites

να ακυρωσεις ετσι και αλλιως την παραγγελια σου απο το ε-τσοπ και να πας να παρεις ενα σοβαρο μηχανακι το οποιο να εχει εγγυησησ σοβαρου κατασκευαστη

διαφορετικα σε βλεπω να ανοιγεις σε μερικους μηνες καινουριο νημα με παραπονα απο την after sales εξυπηρετιση του ε-τσοπ...

γιατι εχεις κολησει με τα ΗΡ??

η εγγυηση της Dell ειναι γκαραντι και 2ετης

για μενα ειτε πας σε Dell ειτε σε Toshiba που εχουν 2ετη σοβαρη εγγυηση

για λαπτοπ μιλαμε που ειναι πιο επιφοβα και ευπαθη απο τα desktop μας και πιστευω πως αξιζουν τα 5 φραγκα παραπανω για την καλυτερη και μεγαλυτερης διαρκειας εγγυηση

my 2 cents

Link to comment
Share on other sites

Δε με τρώει να είναι HP οπωσδήποτε, απλώς μου έκανε περισσότερο κλικ απ' το Dell.

Με φοβίσατε αρκετά, ώστε να την ακυρώσω. Θα περάσω αύριο από Κωτσόβολο να δω και από κοντά το Dell. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.