Jump to content



Κάρτα γραφικών, Σκληροί δίσκοι και Ψύκτρα.


pol77

Recommended Posts

Πωλούνται τα παρακάτω:

  1. Κάρτα γραφικών Twintech GTX 550Ti 1GB, ανέγγιχτη στο κουτί της, χωρίς εγγύηση. 80 ευρώ
  2. Σκληρός δίσκος Western Digital Caviar Green 500GB, 16mb cache, SATA 2, χωρίς εγγύηση. 50 ευρώ
  3. Ένας ακόμη σκληρός δίσκος, ακριβώς σαν τον από πάνω. 50 ευρώ
  4. Σκληρός δίσκος Western Digital Caviar 500GB, 16mb cache, SATA 2, χωρίς εγγύηση. 50 ευρώ
  5. Σκληρός δίσκος Seagate ST 3500630AS 500GB, 16mb cache, SATA 2, με εγγύηση από Seagate έως 2/3/2012. 50 ευρώ
  6. Σκληρός δίσκος Seagate Barracuda 7200.12 500GB, SATA 3, Certified Repaired, σφραγισμένος και με εγγύηση από Seagate έως 17/3/2013. 60 ευρώ
  7. Σκληρός δίσκος Seagate Barracuda 7200.12 750GB, 32mb cache, SATA 2, με εγγύηση από Seagate έως 20/8/2013. 70 ευρώ
  8. Ψύκτρα Noctua NH-D14 CPU cooler (incl. NM-I2011 Kit) + 1xNF-S12B Thermal Compound, όπως την παρέλαβε η γυναίκα μου από το Χριστουγεννιάτικο διαγωνισμό του TheLab (thanks guys!). 70 ευρώ

Όλοι οι σκληροί δίσκοι, εκτός από το σφραγισμένο, δοκιμάστηκαν με Hard Disk Sentinel και έχουν 100% Health.

Για όποιον ενδιαφέρεται για πολύ καλές μνήμες, θυμίζω ότι πουλάω τέτοιες εδώ.

Οι υποψήφιοι αγοραστές παρακαλούνται να δηλώνουν ενδιαφέρον σε αυτό το νήμα και μετά να προχωράνε σε PM για τις λεπτομέρειες. Έτσι διασφαλίζεται η διαφάνεια των συναλλαγών καθώς και η τήρηση των κανόνων του forum.

* Δεκτός κάθε έλεγχος στο χώρο μου, κατόπιν συνεννόησης.

* θα προτιμηθούν αγοραστές απο Αττική για συναλλαγή με συνάντηση, κατόπιν συνεννόησης.

* Αποστολή εκτός Αττικής, μόνο κατόπιν τραπεζικής κατάθεσης.

* Τυχόν έξοδα αποστολής επιβαρύνουν τον αγοραστή.

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι για Twintech GTX 550Ti 1GB!

Η κάρτα γραφικών είναι αυτή τη στιγμή στην Αρτέμιδα. Μπορεί μέσα στην εβδομάδα να έρθει και στο Περιστέρι ή και στο Χαλάνδρι. Αν σε ενδιαφέρει και την κλείσεις, μου λες απο που προτιμάς να παραλάβεις.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα φίλε μου με ενδιαφέρει

5. Σκληρός δίσκος Seagate ST 3500630AS 500GB, 16mb cache, SATA 2, με εγγύηση από Seagate έως 2/3/2012. 50 ευρώ

και

4. Σκληρός δίσκος Western Digital Caviar 500GB, 16mb cache, SATA 2, χωρίς εγγύηση. 50 ευρώ

σου στέλνω pm

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=18805]koliath20[/MENTION]: Η κάρτα είναι δική σου αν τη θες. Στείλε PM για να κανονίσουμε τη συναλλαγή. Αν άλλαξες γνώμη ή δεν απαντήσεις, θα πάει στον [MENTION=21223]ponaei8anasi[/MENTION]

[MENTION=16849]costasckn[/MENTION]: Κρατημένοι οι δίσκοι 4 και 5 για εσένα. Εντός της εβδομάδος θα είναι στο Περιστέρι και θα σε περιμένουν να παραλάβεις το Σ/Κ, όπως ζήτησες.

[MENTION=22765]kabamarugr[/MENTION]: Η ψυκτρα είναι δική σου αν εξακολουθείς να τη θέλεις. Γράψε όμως και εδω και όχι μόνο με PM για να είμαστε σωστοί. Περιμένω λεπτομέρειες για την συναλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ που έκανες το ποστ για εμένα poll77,

Δεν απάντησα νωρίτερα γιατί μας ενημέρωσαν από το

λογιστήριο πως θα καθυστερήσουν οι πληρωμές για τον τρέχον μήνα.

Μην σε πάρω στο λαιμό μου στη τελική.Αν είμαι οκ την επόμενη βδομάδα(μπορεί και νωρίτερα),θα σε ξαναενοχλήσω.ευχαριστώ και πάλι!!!

Link to comment
Share on other sites

αν η ψυκτρα τελικα ειναι γινει ελευθερη και δεν τη θελει ο [MENTION=22765]kabamarugr[/MENTION] ενημερωσε εδω ,κραταω σειρα [MENTION=15487]pol77[/MENTION]. Και να μην γινει κατι δεν πειραζει. :T:

Link to comment
Share on other sites

αν η ψυκτρα τελικα ειναι γινει ελευθερη και δεν τη θελει ο @kabamarugr ενημερωσε εδω ,κραταω σειρα @pol77. Και να μην γινει κατι δεν πειραζει. :T:

Ο [MENTION=22765]kabamarugr[/MENTION] έπεσε θύμα των συνθηκών της Ελληνικής οικονομίας (όπως όλοι μας λίγο-πολύ)... Η ψύκτρα είναι διαθέσιμη για όποιον την προλάβει. Αν θέλεις στείλε PM να κανονίσουμε τη συναλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ο 6 είναι σφραγισμένος από RMA και στο Περιστέρι. O 7 είναι στην Αρτέμιδα και πιθανόν σήμερα να μπορεί να μου τον φέρει κάποιος στο Περιστέρι, οπότε αν σε ενδιαφέρει αυτός και προτιμάς παραλαβή από Περιστέρι, πες το ASAP. Για παραλαβή από Αρτέμιδα ή Χαλάνδρι, με την ησυχία σου...

Link to comment
Share on other sites

Θα ξερω αργοτερα το απογευμα ποιον απο τους 2 ακριβως γιατι τον θελω για φιλο.παντως το πιο πιθανο ειναι οτι θελει τον 750αρη.

πιο πολυ βολευει παραλαβη απο χαλανδρι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.