Jump to content



ψαχνοντας.....:/


koufou

Recommended Posts

δεν ξερω αν ειμαι στην σωστη ενοτητα (πολυ φοβαμαι πως δεν ειμαι) αλλα θα ηθελα μια βοηθεια

ψαχνω εδω και μερες ενα προγραμα παρομοιο του Virtual DJ για Windows 98 και δεν βρησκω τιποτα μεχρι στιγμης νιωθω οτι ψαχνω βελονα στ'αχυρα!! Το ξερω οτι τα 98 ειναι αρκετα ξεπερασμενα αλλα δεν πιστευα οτι ειναι ΤΟΣΟ δυσκολο να βρεθει ενα προγραμματακι γι αυτα

Παρεμπιπτοντως το virtual DJ λεει οτι ειναι συμβατο με τα 98 αλλα οταν εβαλα το setup να τρεξει μου λεει οτι χρειαζεται να αναβαθμησω την εκδοση των Windows

Εσεις εχετε καποιο παρεμφερη προγραμμα να προτεινετε?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=14427]BloodMage[/MENTION] δεν το θελω το Pc για βαριες δουλειες μονο για να δουλεψω με virtual dj τιποτα παραπανω δεν χρειαζεται να περασω 7 ετσι και αλλιως και να θελω δεν μορω ο υπολογιστης ειναι αρκετα παλιος για να τα αντεξει εδω σκευτομουν να περασω XP αλλα και παλι εχω τους φοβους μου για το αν θα τα αντεξει πιο ευκολο ειναι να βρω ενα προγραμματακι για 98 και να καθαρησω

[MENTION=12837]pitogiros[/MENTION] το Virtual DJ 7 τουλαχιστον στο site που το βρηκα εγω ελεγε οτι ειναι συμβατο με ολα τα windows απο 95 μεχρι 7 αλλα προφανως δεν ισχυει αμα ειναι θα δοκοιμασω το 4, παντως ευχαριστω για το ενδιαφερον

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω σε ποιo site το έλεγε, αλλα προφανως ήταν παραβλεψη διότι το επίσημο Site λέει τα εξής

VIRTUAL DJ SOFTWARE - Features

Supported Operating System:

MINIMUM: Microsoft® Windows XP SP3 or newer

RECOMMENDED: Microsoft® Windows 7 Professional 32-bit

Microsoft® Windows 95, 98, ME, or older are not supported

Οσο για το να περάσεις Xp μπορείς να παρεις μια Lite Εκδοχή , ή μια Gamer Xp

τα οποία έχουν Memory Usage της τάξης των 30-40Mb.

Τα Xp σε σχέση με τα 98 σε ίδιο μηχάνημα (900mhz 128mb) πήγαιναν σφαιράτα

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θέλει τα win98 se (second edition) αφού σου λέει γι ααναβάθμιση.

Τί specs έχει το μηχάνημα σου ;;;

second edition ειναι τα 98 αλλα εγω δοκοιμασα το virtual DJ 7 που οπως αναφερει ο [MENTION=12837]pitogiros[/MENTION] δεν θυποστιριζεται απο τα 98

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω σε ποιo site το έλεγε, αλλα προφανως ήταν παραβλεψη διότι το επίσημο Site λέει τα εξής

VIRTUAL DJ SOFTWARE - Features

Supported Operating System:

MINIMUM: Microsoft® Windows XP SP3 or newer

RECOMMENDED: Microsoft® Windows 7 Professional 32-bit

Microsoft® Windows 95, 98, ME, or older are not supported

Οσο για το να περάσεις Xp μπορείς να παρεις μια Lite Εκδοχή , ή μια Gamer Xp

τα οποία έχουν Memory Usage της τάξης των 30-40Mb.

Τα Xp σε σχέση με τα 98 σε ίδιο μηχάνημα (900mhz 128mb) πήγαιναν σφαιράτα

Για να πω την αληθεια δεν εψαξα στο official site να δω τι λεει

παντως το μηχανημα εχει Pentium III στα 900MHz με 380 Mb ram και με τα 98 δεν κολλαει πουθενα και σκευτηκα να μην τα πειραξω...

τωρα κατι cd των XP μαλλον εχει ο πατερας μου καπου αλλα αμα του πω να τα βρει δεν θα τα βρει ποτε...

εγω πως μπορω να βρω καποια εκδοση lite των XP?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.