Jump to content



FarCry


GoriLLakoS

Recommended Posts

Ρε παιδια εχω κολλησει στο επιπεδο archive στο πεμπτο (checkpoint)save εκει οπου πρεπει να βρεις μια καρτα για να μπεις στο δωματιο που ειναι κατω κατω......η πορτα αυτη ειναι σε εκεινο το τεραστιο δωματιο που ειναι γεματο κουτια κ ειναι σαν λαβυρινθος!Help me δεν την βρισκω με τιποτα...εχω κανει 6 φορες την πιστα γυρω γυρω....

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν έχει άμεση σχέση, πάντως θυμάμαι τον αφελφό μου που είχε κολλήσει σε ένα σημείο που έμοιαζε με αυτό που περιγράφεις και είχε την κάρτα που χρειαζόταν αλλά δεν άνοιγε η πόρτα

τελικά ήταν bug του save και ξαναέπαιξε από προηγούμενο save

Link to comment
Share on other sites

Που Γαμωτο!Λες να ειναι κ σε εμενα τιποτα τετοιο???Αλλα δεν νομιζω.....στην πορτα γραφει οτι την καρτα αυτη την εχουν μονο τα special forces ,αλλα τους εχω σκοτωσει ολους στο επιπεδο αυτο κ δεν βρισκω τιποτα.....

Κανενας αλλος που την εχει βρει μηπως ξερει που ειναι????

Θα μο στειλει κανενας το save του,του επομενου επιπεδου???:p

Παντως απο οχηματα κ οδηγηση σκιζει!!!Τα τζιπακια πανε καλυτερα απ'οτι στο CMR04!!!xe!xe!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης [Σήμερα, στις 16:26]

Ρε παιδια εχω κολλησει στο επιπεδο archive στο πεμπτο (checkpoint)save εκει οπου πρεπει να βρεις μια καρτα για να μπεις στο δωματιο που ειναι κατω κατω......η πορτα αυτη ειναι σε εκεινο το τεραστιο δωματιο που ειναι γεματο κουτια κ ειναι σαν λαβυρινθος!Help me δεν την βρισκω με τιποτα...εχω κανει 6 φορες την πιστα γυρω γυρω....

Κοίταξες εδώ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Hero

Κοίταξες εδώ?

Σιγα μην καθομαι να κοιταω οδηγους κ cheats

για τα παιχνιδια!!!!

ΟΚ παιδια την βρηκα την καρτα...απλα ηταν σε ενα σημειο που ειχε σκοταδι κ δεν φαινοταν με τιποτα....!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης

Σιγα μην καθομαι να κοιταω οδηγους κ cheats

για τα παιχνιδια!!!!

Λες και δεν ζήτησες οδηγίες όταν έκανες το post.

Τεσπα...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω προβλημα.....ολα παω να παιξω on line multiplayer ,εχω κανει κανονικο log in στην ubisoft κ εχω κ παιχνιδι αυθεντικο...εννοω για το cd key που ζηταει για τα on line κ με το που συνδεομαι τρωω kick.....παντου ομως.....λολ!Λετε να μην με θελουν????Παιζω στο on line της ubisoft!Ξερεται κανενα αλλο σαιτ απο το οποιο μπορω να παιξω multiplayer on line???

Α,κ μια ερωτηση ακομα....το ping τι ακριβως ειναι???:o

Link to comment
Share on other sites

Το ping προσδιοριζει το latency που εχει ο υπολογιστης σου μεσω της συνδεσης σου στο ιντερνετ και εχει να κανει με τον χρονο που χρειαζεται να στειλει ενα πακετο και να παρεις to aknowledgement οτι εφτασε. Οσο πιο μικρο τοσο καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδια, λιγο ατοπη η ερωτηση αλλα δεν υπαρχει λογος να ανοιξω νεο thread. Λογω αναπαντεχου format εχασα τα save του παιχνιδιου, ειμουν περιπου στο 1.9

Οσο και αν εψαξα δεν μπορεσα να βρω καποιο site απο το οποιο μπορουσα να κατεβασω τα saves. Καποια ευγενικη ψυχη που το εχει παιξει ως το σημειο αυτο τουλαχιστον θα ειχε τη καλοσυνη να βοηθησει? ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.